PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841547}

3022

4,4 513
ocen
4,4 10 1 513
3022
powrót do forum filmu 3022

Bez znaczenia

ocenił(a) film na 3

Grafika z Atari jest? - jest. Zawory z łodzi podwodnej są? - są. Opakowania od jajek na ścianie są? - są. Wskaźniki ze starej radiostacji są? - są. Mrugająca jarzeniówka jest? - jest. Rury wydechowe od suszarki są? - są. (to wszystko w XXII wieku)
Oczywiście żartuję - filmy science fiction niejako z założenia są umowne. Nie wymagam od filmu sf wysmakowanych efektów specjalnych pod jednym warunkiem - chcę dostać porządny scenariusz. Ktos wyżej pyta - dlaczego taka niska ocena - ano dla tego, że nie ma na co popatrzeć ale co gorsza - nie ma też czego słuchać, sledzić. Ktos inny wspomniał o samotności w kosmosie i ten wpis zachęcił mnie do seansu. Niestety, ta pustka jest jedynie obecna w warstwie wizualnej bo doświadczyć jej się nie da.
Film został położony juz na poziomie scenariusza. I nie, nie napiszę jak wszyscy o "dziurach" - tutaj raczej wszystko jest jasne. Niestety nie ma w tym filmie niczego co sprawiłoby, żeby chcieć to oglądać dalej, zachowania bohaterów są rozdmuchane do poziomu histerii bez żadnego uzasadnienia. Film nie jest inspirujący, nie porusza żadnych ciekawych tematów co byłoby może wybaczalne gdyby dostarczał porządnej rozrywki. Niestety tej też tu nie ma. Nie polecam.

ocenił(a) film na 3
Borys_17

Oj tak, ten film bardzo mnie wynudził, a spodziewałem się czegoś naprawdę dobrego. Szkoda, że porzucili wątek powrotu na Ziemię. Na ich miejscu wolałbym umrzeć jak najbliżej domu niż na totalnym wygwizdowie w pobliżu Jowisza. Do tego nie rozumiem ich problemu z zapasami. 2 osoby = zapasy na 3 lata, 5 osób = zapasy na 28 dni? Jak? Chyba, że chodziło im tylko o tlen, ale to i tak naciągane.

Borys_17

A chodzą z rurą od odkurzacza na szyi jak na Panu Kleksie w kosmosie? ;-))

ocenił(a) film na 3
eltoro10000

Już zapomniałem. Chciałem zapomnieć. Tym samym nie potrafię odpowiedzieć na pytanie. Hahaha

Borys_17

Polecam obejrzeć "Stuck In the Sound - Let's Go [Official Video]" jest krutsze, za darmo i ta sama historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones