PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040161}

Amerykańska fikcja

American Fiction
6,8 11 446
ocen
6,8 10 1 11446
6,5 39
ocen krytyków
Amerykańska fikcja
powrót do forum filmu Amerykańska fikcja
ocenił(a) film na 7
Pawwwle

to go dodaj, jesli ci to przeszkadza, przypominam, ze to uzytkownicy tworza baze filmwebu

m_piszczatowski

Nie ma sensu. Taki opis będzie czekał 10 lat na zatwierdzenie.

ocenił(a) film na 7
Pawwwle

XDD

m_piszczatowski

To fakt, mój opis od lipca czeka :) 2023.

ocenił(a) film na 7
Pawwwle

Albo zostanie odrzucony :-)

ocenił(a) film na 7
Pawwwle

Bzdura! Kolejka opisów ma obecnie 16 dni. A przy tak głośnym filmie na pewno ktoś weźmie go poza kolejką. Mój zarys dostał zaakceptowany 8 minut (sic!) po zgłoszeniu i jutro będzie w bazie.

ocenił(a) film na 5
givi

Nie wiem jak z tymi kolejkami jest, ale jakaś poprawka do danych Brando czeka na weryfikację od lipca 2021 r. Też niedawno natknąłem się gdzieś na podpisane zdjęcia z 2022 r. Moja kontrybucja z nowym filmem czeka od października 2023.

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Gugulski

Kolejka danych osobowych jest bodaj najdłuższa - obecnie ma prawie 3 lata :) Większość kolejek można sprawdzić o tu: https://www.filmweb.pl/contrib/status

ocenił(a) film na 5
givi

Dzięki. Wychodzi na to, że jest jeszcze gorzej niż myślałem.

ocenił(a) film na 7
Pawwwle

Mamy luty, a opisu wciąż nie ma. Ten portal dba tylko o to, żeby clickbaitowe tytuły newsów się klikały, no i oczywiście reklamy. I zmiany wizualne co kilka miesięcy o które nikt nie prosił. Kiedyś to była baza filmowa, teraz to już co najwyżej pudelek.

qiks33

Jeszcze nigdy w życiu nie widziałem reklamy na filmwebie.

KoneserOffa

Reklamy to te powiadomienia oznaczone jako "reklama", banery po lewej i prawej stronie strony, banery u góry strony, a oprócz tego reklama odtwarza się przed każdą reklamą filmu (przed każdym zwiastunem).

ocenił(a) film na 7
qiks33

Nazbierałeś trochę tych punktów, więc wiesz jak się dodaje. Zadałeś sobie trud, żeby coś własnego napisać, czy tylko narzekasz? Bo ja właśnie dodałem, poczekamy i zobaczymy, jak to ocenią weryfikatorzy.

Pawwwle

to chociaż tutaj wstaw ten opis

ocenił(a) film na 7
Pawwwle

z tymi nominacjami, to trochę taka "amerykańska fikcja"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones