PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517}

Dr Dolittle

Doctor Dolittle
6,1 67 501
ocen
6,1 10 1 67501
4,6 13
ocen krytyków
Dr Dolittle
powrót do forum filmu Dr Dolittle

Oglądałem obydwie wersje i muszę przyznać, że Dr Dolittle to jeden z nielicznych filmów w których polski dubbing dodał pikanterii. Bardzo podobnie jest z "RRRRRRRRRRR, czyli kiedy jaja miały kły ". Wersje z lektorem nieco psują odbiór w trakcie oglądania. Mimo iż mam obiekcje wobec tego, że Piotr Adamczyk jest polskim głosem Eddiego Murphy'ego to zwierzęcy klan z filmu z głosami Tomasza Bednarka, Jacka Braciaka ( Szczury ) Jarosława Boberka ( pies Lucky) czy S.P. Krzysztofa Kołbasiuka ( Tygrys ) oddały klimat i perfekcję jakiej brak już we współczesnym dubbingu polskich filmów, ale nic dziwnego skoro za reżyserie była odpowiedzialna jak zawsze genialna Miriam Aleksandrowicz .

rusekolsztyn

Zaraz się zlecą hejterzy dubbingu, którzy zarzucą, że polski dubbing uniemożliwia im kontakt z "prawdziwymi głosikami amerykańskich zwierzątek".

ocenił(a) film na 6
rusekolsztyn

A ja słuchać tego wczoraj nie mogłem. Pełno pisków i wrzasków a do tego przerobione teksty ze szczurami czy jednym slowem kota w szpitalu psychiatrycznym który rozśmieszałem a tak wyszło drętwo.

ocenił(a) film na 6
rusekolsztyn

A ja uważam wręcz przeciwnie, dubbng niedopracowany. Nie lubię filmów z dubbingiem, ale obejrzę, w tym jednak przypadku zniszczono Murphiego. Oczywiście glosy zwierząt jak najbardziej w porządku, ale to za mało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones