PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030197}
6,2 1 443
oceny
6,2 10 1 1443
Flamin' Hot: Smak sukcesu
powrót do forum filmu Flamin' Hot: Smak sukcesu

......ale byłby jeszcze lepszy,gdyby nie wylewający się z niego rasizm.Jedyni pozytywni bohaterowie tego filmu to Latynosi i Murzyn,a białasy to same świnie - czyli dzisiejszy Holyłódzki standard,a żeby było śmieszniej to główny bohater miał w realu białą żonę,a nie Latynoskę jak to jest w tym filmie ukazane.Co do samego filmu to na plus na pewno dobra główna rola,niezły humor oraz miłe dla oka takie żywe kolorowe zdjęcia.Spokojnie można zobaczyć.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Ale żeś tą jego żonkę dopatrzył - gratuluję!
Normalnie jestem pod wrażeniem! ;)
Ja nie zauważyłem, bo od samego oglądania mnie tak jakoś piekło w środku, że czujność straciłem... ;)))

kleju30

Jego żona była tak jak i on mexican--american... "Montañez and his wife, Judy (played by Annie Gonzalez), were cholos: young Mexican Americans who belonged to an urban gang subculture. " To, że przefarbowała włosy na blond i wygląda blado na zdjęciach, nie znaczy, że nie jest latynoską. :D

ocenił(a) film na 5
kleju30

Chłopie milion lat temu z filmu Piękny Umysł wycięli że chłop miał ciągotki homoseksualne i pozmieniali wątki z jego żoną także musisz brać poprawkę na filmy "biograficzne". To tylko film.

kleju30

Czy ja wiem czy rasizm to dobra nazwa w tym kontekście. Biali ludzie historycznie byli bardzo dyskryminujący, żeby nie mowić okrutni dla praktycznie wszystkich ras i tak dalej jest, więc wątpię że przedstawianie ich w ten sposób jest rasistowskie. Może nas to uwierać w jakiś sposób, ale to jest jednak fakt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones