PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466995}

Grobowiec diabła

The Devil's Tomb
3,7 4 749
ocen
3,7 10 1 4749
Grobowiec diabła
powrót do forum filmu Grobowiec diabła

Nie wiem co wam się nie podobało. Film jak dla mnie to fajny daje mu 6/10

ocenił(a) film na 1
bobek85com

Trochę to mi Cię żal,ale z drugiej strony fajnie też jak byle g... Cię zachwyca. Jest masa filmów kategorii C miłego oglądania.

ocenił(a) film na 8
breton1

Mi się też film podobał, tego potrzebowałem, jak wróciłem z pracy zmęczony całym dniem darcia mordy na dzieciaki :D Polecam na chwilę bezmózgiej zabawy!

PS Breton1 żal mi tych, którzy oceniają innych po tym, co tamci lubią...

wayzee

Trochę, za niska ocena mimo wszystko, 5/10 jak najbardziej się należy

ocenił(a) film na 1
adamwis25

kazdy kto daje temu filmowi wiecej niz 3 naprawde malo widzial jeszcze :D

ocenił(a) film na 3
michostr86

W sumie można byłby napisać, że ci co dają temu filmowi mniej niż 3 też mało jeszcze widzieli ;P

Ogólnie widziałem wiele gorszych, przede wszystkim jeśli chodzi o realizację.

ocenił(a) film na 1
Piotrek4

no skoro tak mowisz to pewnie tak jest... ja swoje doswiadczenie w badziewiach dopiero zglebiam :D jak na razie na okolo 2000 filmow jakie widzialem ten to zdecydowanie jeden z najgorszych pod kazdym wzgledem...

ocenił(a) film na 8
michostr86

To chyba byłem bardzo zmęczony podczas oglądania (może zasnąłem?) Bo, kurcze, pamiętam, że nie był zły. Ba, nawet był dobry. Cholera jasna, muszę chyba jeszcze raz obejrzeć...

michostr86 jak szukasz strasznej kichy to obejrzyj Royal Kill i Scarecrows (1988). To dopiero dna są...

ocenił(a) film na 2
bobek85com

pytanie raczej powinno brzmieć- co w tym filmie może się podobać???
brak fabuły, brak akcji no i ogólny brak sensu!!!
2/10 ze względu na obsade

użytkownik usunięty
adam_filmomaniak

Pełna zgoda! Nie wiem, co w takim badziewiu robią tak dobrzy aktorzy.

Co do fabuły i sensu - gdyby ktos mógłby mi tak rozsądnie wytłumaczyć, o c ow tym grobowcu w ogóle chodziło i kto tam był kim - byłbym ogromnie wdzięczny, bo prawdę mówiąc, niewiele z tej papki zrozumiałem.

ocenił(a) film na 1
bobek85com

krocej bedzie jak powiem co sie podobalo : nic...

ocenił(a) film na 4
michostr86

Ta produkcja to jedna z tych co to mało znany producent i reżyser po znajomości dostali kilka gwiazd do filmu.

Zaskoczeniem jest obecność w tym filmie klasy ,,Z" tych znanych aktorów.

Warto zwrócić uwage na najgorsze zdjęcia jakie widziałem w takiej produkcjii.

A jatka z szatano zombimi szybko jest nudzi.

Po prostu ktoś chciał tanim kosztem zarobić bio wygląda jakby dwóch nastolatków co nie ma pojęcia o kreceniu dostało do realizacjii produkcje z Hollywood.

Film jest żenujący dotrwałem do końca ale tylko dlatego czekałem aż na ekranie pojawi R.Perlman który chyba wpadł tutaj na jeden góra dwa dni zdjęciowe :D

ocenił(a) film na 3
Machinefilm

Co było nie tak w zdjęciach?

ocenił(a) film na 4
Piotrek4

były takie jak cały poziom tego filmu czyli fatalne.Nie było ani jednego ciekawego ujęcia:D.
A już start helikoptera na początku filmu powinien przejść do historii kina taki jest pomysłowy.
Jedyną zaletą jest obsada i jako taka ciekawa historyjka.

ocenił(a) film na 3
Machinefilm

No ja np uważam, że zdjęcia były przyzwoite, oczywiście jak na tak słaby film. Rzeczywiście, nie było ciekawego ujęcia, ale film technicznie nie przypomina b-klasowych i głupawych filmów i gdybyś włączył film w trakcie, to nie rozpoznałbyś, że to badziew po samych zdjęciach. Musiałbyś czekać do jakiejś głupawej sceny.

Poza tym, w scenach retrospekcji na przykład, zastosowano fajne filtry, które bardzo ładnie wyostrzyły obraz. Podobało mi się to.

ocenił(a) film na 1
Piotrek4

widac ze to B-klasa po kazdej scenie prawie... musisz wiecej takich badziewi ogladnac to tez zaczeniesz wylapywac to co teraz ci jeszcze umyka :)))))

ocenił(a) film na 4
Piotrek4

Są lepsze filmy.(DUŻO ICH)
A to użycie filtrów rzeczywiście sprawia iż spojrzeć można na film przychylniejszym okiem:D.

Machinefilm

Oczywiście że są lepsze :P przy tym jednak dało sie jakoś wytrwac do końca, a to już duży plus :D

ocenił(a) film na 4
wiolcia0

Niby się dało : D

Machinefilm

Niby? ;P

ocenił(a) film na 4
wiolcia0

Jednym okiem : D

Machinefilm

Aaa no tak :D

ocenił(a) film na 4
wiolcia0

Tak :D

Nie można tak po prostu obejrzeć troche nudny:D

Machinefilm

Dokładnie :)

ocenił(a) film na 4
wiolcia0

Do zobaczenia w grobowcu devila : D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones