PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723338}

Idealny facet

The Perfect Guy
5,8 6 301
ocen
5,8 10 1 6301
Idealny facet
powrót do forum filmu Idealny facet

tyle, że w obsadzie sami ciemnoskórzy. Jak się robi film z samymi białymi aktorami, to jest rasizm. Ale jak w głównej obsadzie sami afroamerykanie, to jest git. Podwójne standardy poprawności politycznej.

użytkownik usunięty
Unibet_78

A ja widzę w obsadzie Białe osoby :) To dziwny temat jeśli o rasizm chodzi. Co do scenariusza to łatwy a mnie jakoś wciągnął :)... "Gość" ostatnio też samych białych miał "prawie" jeden agent i nikt nie mówił nic złego.. Czepiacie się jak zmienią komiksową postać źle jak nakręcą film gdzie prawie cała obsada to czarni halllo dajmy już na luz

ocenił(a) film na 2

Kiedy pisałem post nie było ani jednej osoby rasy białej w składzie.

Unibet_78

i czyja to winna? XXI wiek i takie tłumaczenie! Wszystko znajdziesz w necie! Ale trzeba chcieć a nie od razu ogłosić publicznie wielkie kłamstwo. Cóż, niektórzy tylko czekają na byle jaki pretekst (taki już nasz Świat) a że potem blamaż...wychodzi tak - "kiedy pisałem, nie wiedziałem." Szkoda słów! A propos, jeśli w osadzie mamy w sumie 16 osób - 4 osoby to czarni, jedna Choi i 11 białych, to stwierdzenie - "tyle, że w obsadzie sami ciemnoskórzy" jest WIELKIM KŁAMSTWEM. A to "Kiedy pisałem post nie było ani jednej osoby rasy białej w składzie." jest tylko zwykłą wymówką ponieważ maska jest tu niżej ZDJĘTA! W odpowiedzi na post ~jaroslaus: "dla mnie jest to ostrzeżenie by takiego "dzieła" nawet nie oglądać." czytamy; ~Unibet_78 - Dokładnie! I jest to post z 21 wrz! Ponad 2-mieś. od postu-niewiedzy z 12 lip! Przecież wszystko jasne! Tylko po co te maski? Każdy ma prawo do własnych poglądów. Wolny Świat. Nie ma potrzeby kręcić. Na prawdę NIE MA!

ocenił(a) film na 2
robertO_15_filmaniak

Filmweb to 2 największa baza filmowa na świecie, tą stroną się kieruję, z tej korzystam i tutaj też pisze. I to nie chodzi o tłumaczenie się, najłatwiej krytykować kogoś po zmianach, tak, jak robisz to Ty. Bzdura kompletna.

Unibet_78

Jeśli faktycznie zdanie się skleiło z powodu ignorancji co do obsady "The Perfect Guy" to jeszcze raz przypominam - Mamy XXI-wiek! Przed publicznym występem należy porządnie zrobić pracę domową. Wiedza nie ogranicza się tylko do Filmweb. Wystarczy googlować "The Perfect Guy" i wszystko jest za darmo. Poza tym, owszem bywają monodramaty, ale info "... że w obsadzie sami ciemnoskórzy" i tylko w liczbie 4 wywołałoby alarm u każdego rozsądnego, i bodziec by temat drążyć. Chyba, że ma się takie poglądy: ~jaroslaus: "dla mnie jest to ostrzeżenie by takiego "dzieła" nawet nie oglądać." (pytanie, niby dlaczego NIE? Jeśli to kolor skóry przyciąga nas do kina, to gdzie obiektywna ocena filmu?) A ty oddajesz hołd ~Unibet_78 - Dokładnie! Wszystko w temacie. Przecież, to maski. Nie kompletna bzdura, tylko kompletnie niepotrzebne maski. Każdy ma prawo do swoich poglądów, Unibet_78 też.

ocenił(a) film na 2
robertO_15_filmaniak

Robert - tak jak pisałem, chodziło mi o poprawność polityczną. Natomiast w czasie, kiedy dawałem komentarz sprawdziłem film również na IMDB (często to robię) i tam obsada byłą identyczna. Wytykanie mi poglądów (domyślam się o braku tolerancji) jest niepoważne na podstawie jednego wpisu na filmweb. To jest niepoważne.

ocenił(a) film na 2
robertO_15_filmaniak

Co więcej, dla Rutiny Wesley i Michaela Ealy chętnie film bym obejrzał.

Unibet_78

cóż, pozdrawiam, i to gorąco.....ach, te nieporozumienie.. taki już nasz Świat. A ja ciągle robię ten sam błąd, i.e. jestem poszukiwaczem "drugiego dna". Nieraz z przesadą! Dobrze, że jest forum gdzie wszystkie wątki możemy sobie wyjaśnić, owszem ostro ale KULTURALNIE. Dzięki za dyskusje. A propos, 'A Perfect Guy" wcale nie jest "A PERFECT FILM'! Temat już wielokrotnie przerabiany: Milutki nieznajomy, zauroczenie, zazdrość, i nagle transformacja 'Mr Nice Guy" w potwora. Ja poczekam na dvd albo HBO czy Canał + Pozdrawiam.

robertO_15_filmaniak

Podoba mi się Twoja dyskusja z Unibet_78.
Tak jak napisałeś - ostro ale kulturalnie (moja wiara w ludzi wzrasta:)).
Obu Wam gratuluję klasy.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
robertO_15_filmaniak

nastepny milosnik murzynskich lach.......ssacz czy nadstawiacz

janek55

żaden miłośnik żadnej rasy , tylko uczciwe, zdrowe podejście do życia, które jest krótkie, a potem co? Nikt nie wie, ale na wszelki wypadek, nie chciałbym się smażyć w ..... Wiesz gdzie, prawda? Nawet Jaruzelski na łożu śmierci się opamiętał. To też fakt 100%.

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

A ja myślałam, że najpierw ogląda się film, potem go komentuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Unibet_78

dla mnie jest to ostrzeżenie by takiego "dzieła" nawet nie oglądać.

ocenił(a) film na 2
jaroslaus

Dokładnie!

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

mówiąc o rasizmie...
Tak są białe osoby w obsadzie, są pomieszani, tak jak to zwykle widać na ulicach nyc . Może wlasnie dlatego taki film nie przejdzie w PL i dlatego go nie wyświetla ,bo ludki się obrażają ,że tylko na czarno widać ;)

ocenił(a) film na 2
rxqueenSGG

czytaj wyżej wcześniejszy post to zrozumiesz....

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

rozumiem doskonale ;)

ocenił(a) film na 5
rxqueenSGG

Gdzie widziałeś ten film?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

taak? to dlaczego czarni drą mordy na cały świat gdy w obsadzie nie ma czarnego, nawet wtedy gdy epoka tego wymaga np filmy historyczne itp

ocenił(a) film na 6
aniaopole7

Nie, nie dra, tylko ty drzesz morde, podaj konkretne przyklady, a nie powileasz ten propagandowy belkot.

deefunk

Wlasnie ze dro mordy....sorry ale taka prawda, nikt nie drze tak jak oni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
deefunk

O Jezu....a ty dalej swoje, "rasista", "chipokryta"....ojej, ojej....dalej naduzywasz obelg, podczas gdy ja nie obrazilem cie ani razu, szkoda czasu I nerwow na dyskusje z tobo....chociaz wiem,zaraz napiszesz ze brakuje mi"merytorycznych argumentow", otoz nie brakuje po prostu szkoda mi mojego dobrego samopoczucia , no wiec co teraz wymyslisz:homofob, Ksenofob ...?

ocenił(a) film na 6
Spartakus2

Obazasz czarnych, wiec jednak obrazasz, co z tego, ze mnie nie, ale jednak to robisz.

deefunk

https://www.buzzfeed.com/jamiejones/oscar-nomination-posters-without-white-actor s?utm_term=.dyGdYlM7V4#.unWGvMraed
Nawet nie trzeba było długo szukać. Czy np. też publikowane przez Buzzfeed (ale i nie tylko "questions black people have to white people). Ogólnie jest dużo kwasu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Unibet_78

słuchaj Ameryka musi odpłacić się im za tyle lat niewoli xD xD xD

Unibet_78

"afroamerykanie" powiadasz... :D

ocenił(a) film na 2
Pete

No wiesz.... poprawność polityczna kazała mi tak napisać ....

Unibet_78

Przecież tego się wymówić nie da! Mnie tam uczono "Murzynek Bambo w Afryce mieszka... itd.". Co jest złego w określeniu murzyn?

Unibet_78

Najwidoczniej nie jest git, bo nawet sam spinasz dupsko razem z resztą bandy od rasistowskich teorii spiskowych (na różnych częściach globu, bo wiadomo, że Polska to jedyny kraj, gdzie ktoś się czepia ciemnego koloru skóry aktorów w filmach).

Jak już skończ bełkotać i użalać się nad kolorem skóry protagonistów tego filmu, to podaj parę przykładów z kinematografii, gdzie niedobór czarnoskórych aktorów w obsadzie filmu sklasyfikowano jako rasizm.

Podwójne standardy są takie, że jak się w filmach amerykańskich śmieją z Afroamerykanów, to Polusy się podniecają, a jak się amerykańskie filmy naśmiewają z Polusów, to Polusy łapią pyszny ból dupy i zaniżają ocenę filmowi (tak jak było w przypadku filmu "S.W.A.T. Jednostka Specjalna" z 2003 roku).

DIOYY

W pierwszym akapicie miało być: "Polska to NIE jedyny kraj, gdzie ktoś się czepia ciemnego koloru skóry aktorów w filmach".

ocenił(a) film na 2
DIOYY

Ja akurat mam wylane, kiedy się z nas śmieją, my się z kogoś śmiejemy też... i tak wszędzie. Trzeba mieć dystans ;)

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

Dokładnie,oglądając ten film,miałem wrażenie że to murzyńska wersja filmu Nigdy więcej z Lopezką :D.Mimo to film dobry i ciekawie się go oglądało.Oceniam 7/10 i polecam.

Unibet_78

niby jaki film jest dokladnie taki sam tylko z bialymi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones