PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848822}

Królestwo Planety Małp

Kingdom of the Planet of the Apes
6,9 5 045
ocen
6,9 10 1 5045
6,1 16
ocen krytyków
Królestwo Planety Małp
powrót do forum filmu Królestwo Planety Małp

Baza ludzi przedstawiona na końcu jest mega nowoczesna jak na tyle lat co minęło, prawdopodobnie 300 lat. Jak wiedzielibyście dalszą część ? Powrót zagubionego statku z kosmosu i atak ludzi na małpy ?

ocenił(a) film na 7
Michal_Spyrka

W tym filmie było sporo nawiązań do starej Planety Małp, jak ktoś jest fanem pierwowzoru to z pewnością je dostrzegł. Tak na szybko - scena pogoni małp za Mae przypomina scenę polowania na ludzi w pierwszej części starej serii (nawet ścieżka dźwiękowa jest podobna i zawiera te same charakterystyczne instrumenty choć nie jest tak dobra jak stara), w Planecie Małp z 1968 r. również pojawia się Nova (Mae została tak nazwana na początku dopóki się nie odezwała, Nova z pierwszej części była niemową i przypominała tych dzikich ludzi), scena w której małpa bierze do ręki ludzką lalkę a ta wydaje okrzyk "Mama" również była w starej pierwszej części, ten "skarbiec" który Proximus chce otworzyć przypominał trochę sceny w podziemiach z "W podziemiach Planety Małp". I w związku z tym wydaje mi się, że zmierzamy do zakończenia podobnego do "W podziemiach Planety Małp" ale nie będę spojlerować bo może ktoś nie widział starej serii.

Baby_Jane

"Podziemia" to moim zdaniem najsłabsza część serii więc mam nadzieję, że trochę zmienią tę historię

Michal_Spyrka

300 lat? Po zwiastunie myślałem że w filmie będzie Cezar XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones