PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32368}

Kwaśne pomarańcze

Orange County
6,1 2 189
ocen
6,1 10 1 2189
Kwaśne pomarańcze
powrót do forum filmu Kwaśne pomarańcze

z przesłaniem

ocenił(a) film na 7

no i sie popłakałam jak spotkał tego pisarza...
moze nie jakis widowiskowy ten film... ale za pewną doza humoru swietne przesłanie... ja osobiscie zgadzam sie z morałem filmu...

ocenił(a) film na 10
marjou

Bardzo lubie ten film, ozśmiesza mnie do łez. A Jack Black- genialny w swojej roli!!

ocenił(a) film na 8
marjou

to jest jeden z filmów do których na pewno jeszcze wrócę;) gra aktorska Colina bez zarzutów a i klimat słonecznej californiiiiiii ehhh, sama fabuła już gdzieś tak była ale to nie przeszkadza w ogladaniu;P naprawdę polecam

użytkownik usunięty
marjou

Zgadzam się z autorem tematu. Film ma proste, a zarazem niezwykłe przesłanie. Pozwala spojrzeć na życie w bardziej optymistyczny sposób:)

ocenił(a) film na 6
marjou

Zgadzam się. Może i film jakiś inteligentny nie jest, ale ta końcówka... wspaniała. Zwłaszcza dla mnie, sama pragnę zostać pisarką.

marjou

Fakt film dość ciekawy ;) Ciekawa fabuła, gra aktorska(Jack Black szczególnie) naprawdę dość dobra i przede wszystkim mnóstwo smiechu, ale takiego pozytywnego, a nie głupawka ;) Polecam.

ocenił(a) film na 9
marjou

Świetny komentarz kochana mamy podobną opinie do tego filmu.Widzę po twoich wypowiedziach że jesteś całkiem inteligentną dziewczyną.Pozdrowienia ode mnie dla ciebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones