PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733774}

Ocean desperacji

Extortion
6,3 6 214
ocen
6,3 10 1 6214
Ocean desperacji
powrót do forum filmu Ocean desperacji

Na drugiego rybaka wpadł przypadkiem w autobusie, potem te potrącenie, a na koniec te sztuczne oddychanie, bo akurat jak przybył na wyspę, to dziecku przestało bić serce. Czekałem jeszcze, czy na koniec spadnie asteroida i strąci śmigłowiec.

ocenił(a) film na 3
Quest1981

Idealne podsumowanie :D

ocenił(a) film na 2
Quest1981

Już się "bałem", że nie ma więcej osób, które tak uważają, uff;) Pomysł na film był....i na pomyślę się skończył. Szkoda.

ocenił(a) film na 4
Quest1981

Można do tego grona absurdów dołożyć sposób w jaki tamtejsza policja rozmawiała z głównym bohaterem i co go oskarżała i na jakiej podstawie,np.oskarzenie o zabicie dwóch osób pomimo faktu,ze sam został postrzelony w tym samym momencie harpunem z którego zginęła dziewczynka.Nie żeby w ogóle było coś takiego jak odciski palców na broni.

moniafit

Jest sporo racji z raną od harpuna i odciskami, ale z drugiej strony, mamy wtargnięcie do cudzego domu, zasłonięcie się dziewczyną, no i brak świadków, którzy by zeznali na korzyść bohatera. My jako widzowie wiemy, co się dzieje, widzimy, do czego doprowadził Miguel przez swą chciwość i szantaż, policja nie - więc wyciągnęli inne wnioski.

moniafit

Bo policja oglądała to wszystko z tobą i widziała to samo co ty? Odróżniaj człowieku trochę rzeczywistość od filmu. Przerażasz mnie.

ocenił(a) film na 3
Quest1981

@Quest
Myślę, że z takim zakończeniem film byłby jeszcze bardziej wybitny.

ocenił(a) film na 5
Quest1981

Tych przypadków było znacznie więcej. Przypadkowo wynajął najgorszą motorówkę , przypadkowo zepsuła się akurat na wyspie, przypadkowo zdradził się przed porywaczem że jest lekarzem ( dlatego zażądał aż milion dolarów) , przypadkowo natrafił na najgorszego zbira wśród rybaków. Te przypadki tak mnie nie irytują jak ufność lekarza , że jak wypłaci porywaczowi 180.000 tys. dolarów to ten wypuści na wolność całą rodzinę . I jeszcze małe pytanko , dlaczego hotel nie zgłosił policji zaginięcie całej rodziny ? Zaczęły by się poszukiwania i na pewno by ich odnaleźli gdyż byli na wyspie o godzinę płynięcia motorówką od kurortu.

ocenił(a) film na 4
neron4

No właśnie najwieksza glupota bylo to ze nie wiadomo gdzie by ich znioslo, ale prad morski zniosl ich akorat w to samo miejsce.

ocenił(a) film na 4
Dzmc

A i dopiero po 2 dniach zaczal uzywac wiosla jak juz nie mial sily.

ocenił(a) film na 3
Quest1981

ogólnie, desperacko irytujący film. Beznadzieja.

Brian_6

Dziś obejrzałem te arcydzieło. Dodawanie sztucznej dramaturgii (przejechanie tego drugiego rybaka chwilę po tym jak się "poddał") i inne tego typu bzdety; dramat, po prostu dramat. Jeszcze do tego wsiadł na koniec na jakąś wypasioną motorówkę i odjechał, gdzie wcześniej o tej prostej wiedział tylko tyle, że "silnik ma w sumie taki sam jak w kosiarce". :D Pomysł na film może i dobry, ale wykonanie dramat.

ocenił(a) film na 4
Quest1981

To sztuczne oddychanie to już było przegięcie totalne.

ocenił(a) film na 3
Quest1981

Główny bohater to zwykły idiota i naiwniak. Absurdalna ta końcówka i jak pisze OP te zabiegi okoliczności psują oglądanie. Kiepski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones