PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624861}
5,4 1 225
ocen
5,4 10 1 1225
The Protector 2
powrót do forum filmu The Protector 2

Nie umywa się do jedyneczki. Wiadomo , że to styl kina akcji z lat 80'tych ale naprawdę absurd goni
absurd ; ucieczka przed gangiem na skuterkach ? w ilości być może nawet tysiąca ? ulicami
Bangkoku ? Sceny walk bronią trochę ten tytuł ale i tak są wg mnie zdecydowanie gorsze od
poprzednika.

ocenił(a) film na 7
n4zgulec

Zgadzam się,dużo gorszy...

ocenił(a) film na 4
n4zgulec

Nie dość że 7 LAT po jedynce to ma 10x gorsze efekty / sceny walk.
Fabuła ..... mógł sobie darować 1/10


ocenił(a) film na 8
nea_filmweb

Bez przesady. Pod kątem walk oceniam 8/10. Jedyna wada, że jest ich dużo mniej ale te które są są na dobrym poziomie i przyjemnie się je ogląda. Oczywiście, że nie pobije jedynki trzeba mieć nie pokolei w głowie żeby tak myśleć. Arcydzieła się nie da pobić

ocenił(a) film na 4
Mayhem91

Jeżeli to były dobre , to co powiesz na walki w raid czy ninja 2 ?

ocenił(a) film na 8
nea_filmweb

Bo to było dobre. Twoim zdaniem nie bo oczywiście jak 95% populacji na filmweb porównujesz sobie ten film do jedynki i pod tym kątem wystawiasz ocenę. To najbardziej dziwny sposób oceniania filmów jaki widziałem. To film o bitce więc oceniam bitkę a nie fabułę bo nie o to chodzi w takich filmach.

ocenił(a) film na 4
Mayhem91

Chłopie , tamte efekty są tak żałosne że u nas w PL by zrobili je 10x lepiej , przecież to w oczy razi ! , gdy dotrzymałem do akcji gdy walczył z murzynkiem ... po jego walce wył. bo niedobrze mi było jak zwiększali tempo filmu , oglądało się jakbym przewijał film na x2 ...

jeżeli patrzeć pod kątem walki to za 50% szczerze niektóre dobrze mu wyszły ... TO WSZYSTKO !

ocenił(a) film na 8
nea_filmweb

Jeżeli gdzieś Ci przyspieszali akcję to chyba właśnie w Raid mogłeś sobie te część wypowiedzi darować bo prawie się uśmiałem jak to przeczytałem co innego gdybyś o Raid nie wspomniał ale jednak :D Oczywiście sceny w Raid dobre ale nie zmieniam tematu bo nie o tym filmie piszę

ocenił(a) film na 5
Mayhem91

nawet nie porównując do 1nki nie wiem skad ty to 8 wzięłeś, bo co? bo ten raper gra?

ocenił(a) film na 8
Jabati

Nie wiem nic o żadnym raperze :d albo go nie znam bynajmniej

ocenił(a) film na 5
n4zgulec

zgadzam sie jedynka mocno lepsza tu jak na Jaa walki nawet sa mizerne.

ocenił(a) film na 7
n4zgulec

Będę chyba jedyny, któremu 2 podobała się trochę bardziej niż 1 :)

ocenił(a) film na 5
Brian_FF78

Moim zdaniem też uważam że 1 jest lepsza od 2 :) .Tylko z 7 obniżyłem na ocenę 5 dlatego ,że ostatnie 30 minut są przekombinowane sztuki walki .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones