PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37190}

Zbyt blisko wroga

In Too Deep
7,1 977
ocen
7,1 10 1 977
Zbyt blisko wroga
powrót do forum filmu Zbyt blisko wroga

super

ocenił(a) film na 8

film jest swietny,chyba jeden z lepszych filmow ostatnich lat z czarnymi,choc troche przypomina donnie brasco,to uwazam ze i tak jest lepszy,goraco wszystkim polecam

ocenił(a) film na 9
goly

Też uważam, że film jest wart uwagi. Lepszy zdecydowanie od Donnie Brasco, ale to inne lata są... Jak dla mnie 8-9/10 z czystym sumieniem dla tego filmu. Leciał na TVP2... Może jeszcze puszczą.

MegaTM

Witam. zgadzam sie film jest super (jest na faktach).bylbym wdzieczny gdyby tvp go jeszce raz puscila:) p.s. ma moze ktos ten film na plytce??? (tomryb3@wp.pl)

ocenił(a) film na 10
tomryb3

no piekny film, a najlepszy był LL Cool J, wg. mnie lepiej zagral niż Omar (a moze tylko tak mowie bo Omar mial niewdzieczna role:))

ocenił(a) film na 8
goly

film był spoko.dobra gra aktorów,dobra fabuła i dobry sountrack ale nie mogę przyznać racji że lepszy od donnie brasco,sorry ale w donnie brasco był klimat mafijny a tu mamy raczej zwykły murzyński gang.jest różnica poza tym w donnie brasco jednak grali duużo lepsi aktorzy.donnie brasco 9-10/10 a zbyt blisko wroga 8/10.

ocenił(a) film na 7
lechu1017

zgadzam sie... film jest solidny ale z tym wychwalaniem go ponad donnie brasco to juz troche chyba niektorych ponioslo... tak czy siak solidne kino i fajne aktorstwo....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones