Anthony Mackie

7,3
31 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Mackie

Moim zdaniem beznadziejnie zagral Tupaca. Troche za wysokie progi.

DeeLoc24

hehe no tak, ale 2paca to raczej nikt nie jest w stanie zagrac, moze Denzel W. jakby byl mlodszy bo on wszystko umie zagrac, ale trudne sztuka naprawde.

black_bastard

zgadzam się 100% nie wiem czy ktoś mógłby zagrać Tupaca choć w 50% Chętnie bym obejrzał tego typu film o Tupacu i zastanawiałem się nad tym kto mógłby GO "zagrać" nic mi do głowy nie przychodzi... :P /// R.I.P. 2 PAC & B.I.G. We miss YOU !!!

black_bastard

Denzel? Pfffff tylko i wyłoncznie Soulja Boy!

Troublesome

że jak? Soulja Boy haha to nawet nie jest raper, tylko jakas podp.ierdolka, za wysokie progi troche kolego, zeby taki gamon bral sie za to.

black_bastard

Nigga, please. Gdyby Tupac wrócił z Kuby - to wzorowałby się na Soulja Boy'u, nie wiem w jakim świecie rzyjesz. holla!

Troublesome

oj dobra, teraz to juz wiem ze sobie jaja robisz i to miala byc prowokacja :)

Troublesome

nigga? chyba wigga, ya dig?

Troublesome

ja rozumiem błędy niektórzy popełniają, ale rzyjesz? Really?

Pauleta

rzycie, a życie to dwa różne stany

DeeLoc24

Jakiego Tupaca? On zagral Papa Doc'a, niedoj*bie.

Mathias_13cool

I po co ta spina? On ma na myśli jego postać w "Notorious"

Pauleta

Aaa, to sory.

Mathias_13cool

niedoj*bie? jestes uposledzony czy co?

DeeLoc24

Nie, myslalem, ze Ty jestes... ale pomylilem sie.

Mathias_13cool

bez komentarza

DeeLoc24

A moze jednak...

DeeLoc24

Młody Wesley Snipes idealnie pasowałby na Tupaca

DeeLoc24

Ja myślę, że Downey Jr byłby świetnym 2Pac'iem.

DeeLoc24

Paca powinien zagrać aktor, który potrafi ukazać wiele twarzy. Tupac miał wiele twarzy, raz był szalony, drugi raz zabawny, za trzecim mocno poważnym, znowu nieraz wrażliwym. Tu potrzebny byłby aktor tylko mocno utalentowany, mógłby być Denzel, może jak byłby młodszy.

DeeLoc24

Też uważam że kiepsko go zagrał. Do tego ten wysoki głosik a 2pac miał głos niski, mocny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones