Chris RockI

Christopher Julius Rock III

7,0
9 042 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Rock

wpisujcie Wasze ulubione komedie z Murzynami :D, tzn. Martinem Lawrencem, Chrisem Rockiem, Willem Smithem itp ;)

Moje ulubione:
Bad Boys
Parasol Bezpeczeństwa
Faceci w Czerni
Diamentowa Afera,
Zwariowana kampania prezydencka,
Bad Company,
Ja robot,
Big Momma's House,
Wild Wild West,
itp.. itd.. :D

Krisu_3

Don't be a menace..
Ali G Indahouse - wigga :)
Boyz N the Hood
How High
Bossn' Up
White Chicks
Little Man
tak na szybko :)

ziomenator

Boyz N the Hood to komedia? buhaha bardzo ciekawe

Polamany_Ludzik_2

drogi panie - jemu raczej chodzilo o Chlopaczkow z sasiedztwa (Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood) - ja sie domyslilem, wiec ty tez powinienes...

Krisu_3

Godziny Szczytu
Bad Boys
Gliniarz z Beverly Hills
same klasyki:]

Krisu_3

Godziny szczytu 1 i 2.
Kolego Krisu3 na przyszłość proszę nie używać słowa Murzyn, bo jest ono obraźliwe. Byłoby ci miło jakby jakiś Afroamerykanin podszedł do Ciebie i zapytał jakie są twoje ulubione komedie z białasami?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Egon_Olsen

Dokładnie, określenia 'murzyn' czy 'czarnuch' są rasistowskie. Jak już to czarnoskóry.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STRFTone

Niektorych ponosi i caly czas probuja wmawiac innym, ze sa ponizani, nawet gdy wcale nie sa. Mimo wszystko szacunek drugiej osobie sie jak najbardziej nalezy, wiec trzeba stosownie dobierac slowa, no i nie uzywac tych, ktore sa nieodpowiednie. Nie chodzi tu o zadna poprawnosc polityczna, ale o pewien poziom intelektualny.

Krisu_3

a Friday z Ice Cubem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones