Cuba Gooding Jr.

Cuba M. Gooding Junior

7,5
19 217 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cuba Gooding Jr.

To świetny aktor, ale trzeba uczciwie stwierdzić że w Hollywood wolą obsadzać pięknych muskularnych ludzi a nie kurdupla w dodatku czarnego, sam aktor kiedyś przyznał że większość ról przegrywa w przedbiegach i dlatego zostają mu wąypliwej klasy komedyjki
żal... bo bardzo go lubię

kolgrim

Powiem więcej: żal jak ch*j.

kolgrim

A czy on jest brzydki?
Jest zdolnym i dowcipnym aktorem.

kolgrim

Obejrzyj sobie "Radio". To nie jest wątpliwej klasy komedyjka, a i jego rola jest bardzo dobrze zagrana (poza paroma momentami).
Pozdrawiam

ageusz

tak, to moj ulubiony film w jego wykonaniu ;]

użytkownik usunięty
kolgrim

hahha rety babiszonie, widzialas jakies wogole filmy z Cubą ? kto jak kto ale on akurat ma dobre predyspozycje fizyczne, pozatym jest bardzo umiesniony, cwiczy od ponad 12 lat, obejrzyj sobie chociazby - Shadowboxer, albo Jerry Maguire, zobacz jak wyglada, a dopiero potem wciskaj swoje glupie teorie

kolgrim

Cuba Gooding Jr. to świetny aktor, mający potencjał, talent.
Jest w mojej czołówce jeśli chodzi o skale aktorów.
A co do tego co napisałaś , że jest kurduplem w dodatku czarnym------oj nie zgadzam się i to w 100 procentach śmiało stwierdzam, że ma boskie ciało!! :)
Zobacz sobie "Hero Wanted"---widać go tak w całej okazałości i gwarantuje ze zmienisz zdanie.

ola_1986

POPRAWKA------
mój błąd----
przepraszam----

nie w "Hero Wanted", ale w "Zawód Zabójca" w roli głównej z Helen Mirren

użytkownik usunięty
ola_1986

no wlasnie, Cuba ma same miesnie, nie wiem oco biega tej cizii, chyba cos ma z okiem

kolgrim

Właśnie jestem po seansie "Radio' z Cuba Gooding Jr--moja ocena dla tego filmu, a przede wszystkim cudnej tutaj gry tego aktora to zasłużone 9; talent talent jeszcze raz talent!!!
:)A jeżeli chodzi o "wyścigi" o zdobycie tejże roli---nie musiał startować bo już z góry wiadomo, że wyrał:)........ and he's number one!

kolgrim

Opanuj sie ... co ty piszesz ? On nie ma warunków fizycznych ? Pewnie obejrzalas kilka jego pierwszych ról, i twierdzisz ze wiesz o nim duzo. Proponuje ogladnac na przyklad Hero Wanted, dosyc nowy kapitalny film z nim. I twierdze ze gosc ma na prawde cialo i muskulature ktorego niejeden pieknis moze mu pozazdroscic. a poza tym, nie zgadzam sie z tym ze dobre role sa przyznawane pieknym i muskularnym ludziom, bo nie przypominam sobie zeby Jack Nicholson albo Robert DeNiro i Al Pacino do takich przystojniaków nalezeli. Jeżeli chodzi o czarnych aktorów, to czy Morgan Freeman jest przystojniakiem ? A jakos ma wiele kapitalnych wykonań na swoim koncie. Wiec nie wiem po co poruszasz taki dziwny temat, mówiąc od rzeczy.

y0shimitsu

hmmmm
nie zrozumiales mnie
ja rowniez uwazam ze to swietny aktor, rzecz w tym ze w Hollywood nie ma dla niego miejsca wlasnie ze wzgledu na jego powierzchownosc
poza tym aktor sam przyznaje w wywiadach, ze jedyne ciekawe role dla czarnych zbiera Will Smith

kolgrim

powierzchownosc? rety co ty wymyslasz o nim, akurat Cuba napewno nie ejst powierzchowny, gwarantuje ci, a znam sie na nim bo to jeden z mych ulubionych aktorow

kolgrim

Nie wiem czemu jest powszechnie uważany za podrzędnego aktora z głupich komedii?????? To świetny aktor>>>przynajmniej według mnie!

luki13

zgadzam się w 100% jest świetnym aktorem potrafi grać w komediach jak i
dramatach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones