Cuba Gooding Jr.

Cuba M. Gooding Junior

7,5
19 198 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cuba Gooding Jr.

Koleś jest dla mnie antyaktorem.

Sili się by być zabawny - nie wychodzi mu to.
Postać ma być w założeniu poważna i zdecydowana? - to już mi do tego zawodnika całkowicie nie pasuje.

On wygląda jak wieczne dziecko, nie radzące sobie z niczym. Postacie które kreuje są nijakie.

Wg mnie to ta sama półka "antytalentów" co Jack Scalia, Michael Dudikoff i jeszcze paru gości, którzy powinni się trzymać z dala od tego fachu.

Ocena 2/10

_MAX_

tak na szybko-obejrzyj sobie Radio albo nawet Pogranicze

Flav

potwierdzam w filmie radio zagrał świetnie szkoda że nie grywa raczej już w filmach tego typu ...

_MAX_

Dla mnie ten aktor jest genialny, dałem mu 10/10. potrafi dobrze zagrać w komedii np, :wyścigu szczurów: jak i w totalnym przeciwieństwie - np.w "siła i honor"

spider_807

Mnie to on z kolei odpycha od chwycenia za film. Wiecznie wygląda jakby za młodu usiadł głęboko na miotle - czy ma grać twardziela, czy w komedii, wiecznie wygląda jakby ktoś mu w twarz wykrzyczał coś o matce. Jeśli chodzi o jego magnetyzm aktorski to jestem z nim tym samym biegunem. Rezerwowy Rasialdo.

Radoslaw

spider podpisuje się pod tobą i zachęcam żebyście oglądnęli film "między piekłem a niebem", Tam to dopiero pokazał klasę :]

_MAX_

Też za nim nie przepadam ma coś wnerwiajacego w twarzy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones