Cuba Gooding Jr.

Cuba M. Gooding Junior

7,5
19 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cuba Gooding Jr.

A ja jak widzę, że on gra w jakimś filmie to go nie oglądam. Zawsze te filmy są słabe i denne!!!!!!!

lukaszpanek7

Wzruszajaca opowiesc.

lukaszpanek7

ty za to przejawiasz dennosc umyslu :]

black_bastard

Każdy ma prawo do wolności wypowiedzi. Nie zgadzasz się z moją wypowiedzią OK! Ale jeżeli mogę Cię o to prosić to nie obrażaj mojej osoby bo nie życzę tego sobie. A poziom twojej wypowiedzi ukazuje denność twojego umysłu! Pozdrawiam :]

lukaszpanek7

no i czemu zgapiasz do mnie, wymysl cos wlasnego, no chyba ze masz problem z tym :)
Jak sie ma zero argumentow, a obraza dobrego aktora, to nie dziw sie pozniej ze, takie a, nie inne wypowiedzi.

black_bastard

Dobrego chyba dla ciebie. Co nie potrafisz znieść tego że inni ludzie mają inne zdanie niż ty??? Przyzwyczaj się do tego!!!

lukaszpanek7

koles najpiew podaj argumenty jakies i udowodnij ze jest zlym aktorem, tyakie pie.przenie bez pokrycia udowadnia wlasnie to ze nie masz racji i tyle.

black_bastard

Zawód zabójca ostatnio oglądałem "gorąco polecam" żenada.

lukaszpanek7

cuba jest najlepszy:)!

lukaszpanek7

"... Zawsze te filmy są słabe i denne!!!!!!!" Uważasz, że Men of Honor, Boyz N The Hood, czy też As Good as It Gets to słabe filmy?

SooWoop

Dobra. Źle się wyraziłem. Miał jedną może dwie dobre role, ale bez urazy pooglądaj go w filmie Norbit lub Zawód zabójca. Przecież nie da się tego oglądać. I na pewno nie powiesz mi, że to są wybitne role.

lukaszpanek7

Jak jesteś uprzedzony, to niewiele pomoże, tak jak u mnie z żydówą Portman. Jest fanatycznie-semicką su...ką z charakteru i to ją u mnie skreśla na wstępie. Nawet jednego filmu z nią nie wymienię i bardzo mnie to cieszy.
Zaś Goodwing ma często kijowe role i to fakt, ale jak trzeba to się sprawdza. W "Radio" zagrał bardzo poruszającą rolę. Szczerze polecam.

AmonGoeth

I o taką rzeczową wypowiedź mi chodziło. Można się nie zgadzać, ale trzeba to robić w inteligentny sposób, a nie jak wyżej zostałem obrażony tylko dlatego, że ktoś miał inne zdanie. No cóż na takich nie ma rady. W filmie ,,Radio" zagrał średnio chociaż to jeden z jego najlepszych występów, ale nie każdemu wychodzi zagranie osoby chorej, a poza tym został za to nominowany do Złotej Maliny dla ,,najgorszego aktora" moim zdaniem nie było ,aż tak źle. Uważam że miał dużo gorsze role. Jeżeli chodzi o Natalie Portman to ja ją uwielbiam. Jest utalentowana i piękna, świetne role w ,,Bliżej" i ,,Czarnym Łabędziu". Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones