Cuba Gooding Jr.

Cuba M. Gooding Junior

7,5
19 222 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cuba Gooding Jr.

Niby dostał Oscara ale nie pomógł mu w karierze za specjalnie bo aktor grywa raczej w filmach klasy B a stać go na więcej. Ciekawe z czego to wynika czy producenci nie widzą go w swoich projektach czy sam aktor stara się raczej unikać głośnych produkcji i woli proste role w podrzędnych filmach które obrazu trafiają na video zamiast na kinowe ekrany.

madmax707

Ten człowiek po prostu jest słabym aktorem.
Stąd jego gra w filmach "B" klasy. Nie nadaje się na głównego bohatera żadnego z obrazów, taka prawda.
Do komedii też się raczej nie nadaje - zawsze znajdzie się ktoś lepszy.
Dlatego bierze role "jak leci".

_MAX_

Nie uważam go za słabego aktora, gdyby był słabym aktorem nie dostalby oscara.Warto też docenić jego wspaniałą role w filmie "Radio", niestety ubolewam nad tym, ze producenci zapomnieli o nim, a Cuba rozdrabnia się grając w filmach klasy B- typu Pogranicze czy Hero Wanted...

PIOTREK_7

A "Instynkt", z Hopkinsem i Sutherlandem? A "Lepiej być nie może" z Nicholsonem i Hunt? Stare filmy, ale na pewno nie należą do klasy B.

Ja z początku podchodziłam do Cuby z przymrużeniem oka, ale im więcej filmów z nim oglądam tym bardziej mi się podoba. Wzbudza sympatię.
Oglądałam z nim "Radio" - bardzo przyjemny, wzruszający, Cuba mi się bardzo podobał - "Boat Trip" - też niegłupie, zabawne, - i "Snow Dogs", który bezapelacyjnie należy do moich ulubionych komedii.

Cuba ma dopiero 40 lat, jeszcze co najmniej 20 lat grania przed nim. Z pewnością wystąpi jeszcze w paru dobrych produkcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones