Cuba Gooding Jr.

Cuba M. Gooding Junior

7,5
19 222 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cuba Gooding Jr.

Wiem, że na tym portalu ocenia się grę aktorską, ale muszę zrobić wyjątek.
Cuba pobił chyba wszystkich aktorów w posiadaniu najbrzydszej żony....czasem tak się
zastanawiam dlaczego fajni,przystojni aktorzy kiedy mogli by mieć każdą, wybierają jakieś....a
dlaczego normalni faceci, chodzący po ulicach szukają bóg wie jakiej laski gdy sami wyglądają
jak pasztety ???

Developfashion122

no tak, muszę Ci przyznać , że urodą to ona nie grzeszy ... ale widać, że się kochają , tym bardziej, że są ze sobą szmat czasu .. ;)

Developfashion122

Może ma niską samoocenę i uważa że go tylko stać na "pasztety" :) , nawet jeżeli ktoś wygląda super to może w siebie nie wierzyć i nie będzie nigdy startował do super lasek :) .

Ravencrest

Hm...ale w sumie gdy spotyka się atrakcyjną kobietę albo przystojnego faceta to często bije od nich taka pewność siebie, arogancja, w większości, a mimo to partnerów nie zawsze mają ciekawych ; ) dziwny jest ten świat ;D

Developfashion122

Oni nawet mogą nie być pewni swojej "siły" nisko siebie oceniają i nie mają pojęcia jak ich odbiera płeć przeciwna , prędzej podkulą głowę i pójdą do tej osoby mniej atrakcyjnej bo mniejszy stres :)

Ravencrest

a i jeszcze druga sprawa :) , nawet jak część tych osób ma świadomość swojej "siły" przyciągania to też mogą wybrać tą brzydszą osobe z kilku powodów :

- Piękna kobieta = duże wyzwanie , średnio ładna mniejsze :) , czasem ktoś nie lubi wyzwań albo jest leniem i nie chce się męczyć

- piękną kobietę ciężej utrzymać przy sobie , a także będzie dużo chętnych facetów do niej startować , jak weźmie się taką średnią z wyglądu to łatwiej utrzymać przy sobie no ta nie ma takiego powodzenia u facetów czyli mniej stresu .

- mniejsze piękno = same plusy :D

Ravencrest

Haha ;D no w sumie masz rację, to teraz lepiej rodzić się brzydką niż ładną ;D

Developfashion122

Wszystko ma swoje plusy :D

Ravencrest

Ale jeśli chodzi o aktorów to nadal nie rozumiem, bo przecież oni widzą ile mają fanek i jak na nich lecą, więc zapewne mają większą samoocenę np. Adam Sandler, Aaron johson, tego przypadku to już wgl nie rozumiem on ma 19 lat a ona 43 bodajże, ale za to producentka filmów ;d

Developfashion122

on ma 19 lat a ona 43 ...

ja widzę tylko dwie możliwości :) ,on jest w takim młodym wieku że może mieć fantazje odnośnie dorosłych doświadczonych kobiet :P i druga możliwość KASA :) , albo jedno i drugie. Połączył fantazje z możliwością dobrego zarobku , prawdziwy biznesmen :D

Ravencrest

Jeszcze jedno. Zwróćcie uwagę na to od kiedy są małżeństwem.
Tak się jakoś złożyło, że przeglądałem biografię kilku dobrych aktorów / ładnych aktorek. U wszystkich małżeństwo przetrwało 2 lata.
Sam się zastanawiam czy umawianie się z ładnymi dziewczynami ma sens (jeśli ktoś myśli perspektywicznie a nie o kilku nocach).

Ravencrest

o ! zgodzę się, brawo za celne spostrzeżenie :)

Developfashion122

Może chłopak na lewo i prawo zalicza jakieś ładne i puste panienki, a wraca do domu i żona ma zajebisty charakter.

Developfashion122

nie jest aż taka brzydka. po za tym nie ma kobiet brzydkich, są tylko zaniedbane (z małymi wyjątkami) ;) po za tym nawet jeśli uroda pani Gooding- Kapfer nie zalicza się do współczesnego kanonu piękna może posiadać inne atuty. sam wygląd to nie wszystko, faceci nie lecą tylko i wyłącznie na ładną buzię i zgrabne ciało. zresztą - dla innych nieatrakcyjna, dla pana cuby goodinga jr. najpiękniejsza ;))

isobel

nie ma kobiet brzydkich ? Marzena Wróbel pierwszy z brzegu przykład, pudło master klasa. Chirurg plastyczny dla poprawienia estetyki może jej jedynie łep upierd*lić ;) Takich pasztetów masa... niestety

Developfashion122

nie jest aż taka brzydka. po za tym nie ma kobiet brzydkich, są tylko zaniedbane (z małymi wyjątkami) ;) po za tym nawet jeśli uroda pani Gooding- Kapfer nie zalicza się do współczesnego kanonu piękna może posiadać inne atuty. sam wygląd to nie wszystko, faceci nie lecą tylko i wyłącznie na ładną buzię i zgrabne ciało. zresztą - dla innych nieatrakcyjna, dla pana cuby goodinga jr. najpiękniejsza ;))

Developfashion122

az taka brzydka wcale nie jest, kwestia gustu. z drugiej strony wyglada na madra kobiete a to sie jednak przy dluzszym zwiazku bardziej liczy niz ladna miska. duzo ladnych kobiet jest mega pustych, nadetych i przy blizszym poznaniu nie ma nawet o czym pogadac. zero zainteresowan poza swoja uroda, zreszta mysle ze dziala to i w druga strone.

Developfashion122

i właśnie za to go podziwiam,wielu znanych aktorów wybiera sobie jakieś lachony na żony i najczęściej kończy się to szybkimi rozwodami,a on po prostu ją kocha.

sawlol

jedni preferuja milosc od pierwszego spojrzenia...
inni od pierwszego włożenia...
a wszystkie inne rozkminki nie maja sensu. roznie ludzie układaja sobie pewne rzeczy w glowie a pan aktor pewnie doszedl do wniosku ze woli miec zone taką jaką ma niz taka co bedzie prula sie po holyłud

Developfashion122

Może dlatego, że te ładne, na ogół są puste i lecą na kasę....

Developfashion122

Wcale nie jest brzydka ;f przynajmniej na tych zdjęciach do wujek Google pokazał. Poza tym od 1994 są małżeństwem więc no wiek też robi swoje. Ja tam mam szacunek do małżeństw z długim stażem.

Ja tam myślę, że podstawa dobrego związku to dobra relacja między dwoma osobami, żeby kobieta była równocześnie twoją dobrą przyjaciółką. A faceci lecą na najpiękniejsze, a w większości przypadków są to powierzchowne osoby o limitowanej ilości zainteresowań i tematów do rozmów. Prócz wyglądu nie mają nic by utrzymać kogoś przy sobie.

Developfashion122

:) damska wersja petera stormare:)

Developfashion122

Może dlatego, że jest biała. Chris Rock w jednym ze swoich występów stand up mówił, że czarni faceci uwielbiają białe kobiety nawet jak są grube i brzydkie, czym zresztą wzbudzają zazdrość wśród potężnych murzynek z wielkimi tyłkami.

Developfashion122

Pewnie dlatego, że sam zaliczasz się do takich pasztecików, którzy usiłują znaleźć sobie piękną kobietę (której nigdy nie znajdą), bo mają kompleksiki i muszą się dowartościować.

LarryTheNinja

Ja jestem kobietą frajerze....

Developfashion122

Po pierwsze ta jego żona, ex-żona to normalna baba, tylko typowa amerykanka z urodu.
Skąd przekonanie, że Cuba jest jakim bożyszczem dla kobiet ?
To nie jest tak, że każdy bogaty facet jest z super pięknością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones