Cuba Gooding Jr.

Cuba M. Gooding Junior

7,5
19 198 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cuba Gooding Jr.

Wspaniały aktor, potrafi znaleźć się w każdym gatunku filmowym.Ale widać coś mu nie idzie
ostatnio.Mam nadzieję że to się zmieni bo szkoda takiego aktora.

piwo243

dobrze powiedziane:" wspaniały aktor potrafi znaleźć się w każdym gatunku filmowym" myśle że właśnie cuba jest takim aktorem:) ...i w dodatku przystojny:P pozdrawiam

marcia86

Dwa ostatnie filmy jakie z nim widziałem to jakieś ogólnie chore, w Zawodzie Zabójcy pukał starą babę aż się nie dobrze robiło a w Bohaterze z Wyboru dziecko na niego leci, kto mu dopiera te scenariusze, pomyśleć że gość zagrał w takim dziele jak Siła i honor.

Mateo_SF

"Lissen to Mah Autoritah!" xD Sorki nie mogłam się powstrzymać.

Ale podpisuję się pod tym co napisałeś, (i pod tym co autor postu napisał), że z niego naprawdę jest materiał na świetnego aktora, i zagrał w kilku naprawdę bardzo fajnych filmach, jak "Między niebem a piekłem", "Wyścig Szczurów", "Jerry Maguire"(za którego dostał Oscara) , nawet miał rolę w Gladiatorze i Pearl Harbour.

Więc no to zastanawiające dlaczego się go nie widzi w nowszych lepszych filmach. Szkoda wielka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones