Cuba Gooding Jr.

Cuba M. Gooding Junior

7,5
19 217 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cuba Gooding Jr.

jedyna dobra rola , jedyny dobry film to Jerry Maguaire za która dostał Oscara Od tego momentu gra w coraz gorszych filmach. Jak tak dalej pójdzie to mu tego oscara zabiorą

użytkownik usunięty
Adick

Buahah.. ogladnij sobie Radio chlopcze, to sie przekonasz, ze wcale nie gra w coraz gorszych filmach...

użytkownik usunięty

gra paziu on był dobry ale dawno temy w trawie :D teraz same meliny :D(maliny) dostaje

użytkownik usunięty

radio mówisz chłopcze bhuaaaaa :D on za tą role był nominowany do maliny :D

To, że był nominowany do maliny nic nie znaczy. Według mnie bardzo dobrze odegrał role w filmie radio. A te nominacje do malin ma prawie każdy aktor i niektóre są naprawde śmieszne. Oni tak jakby dla jaj dawali te nominacje.

cLoNe_xx

Ale to się trochę zgadza, że z Cuby aktor jednej roli....
Oglądałam statek miłości..... to była dopiero żenująca rola.... ale tak czy siak uplasował się w moim sercu jako ulubiony aktor i niech tak pozostanie:) Choć jeśli nadal będzie grać w filmach typu "Statek Miłości" to moja sympatia do niego może trochę zmaleć.
Jerry Maguire- to był dopiero film :] I mam nadzieje że jego przyszle wybory będą właśnie tak wyglądać! (pewnie to głoś wołającego na puszczy.... ale co tam)

użytkownik usunięty
kyanka

dobry był też w wersetach zbrodni naprawde zajebisty był .............................. ..........

ale w Jerrym Maguire był genialny XD "SHOW ME THE MONEY!! I LOVE BLACK PEOPLE!!!YOU'RE MY MOTHERFUCKER!!!!!!!!!!!"
w ogole fajna ta rola była...niby taki zgrywus z niego był (Rod Tidwell :)) a całkiem mądry pan "If you don't love her, you got to tell her" itp ;))

A widziales chociaz radio? Jak nie to nie nabijaj sie kolo bo on tam byl lepszy niz w jerrym.

Adick

no jesli uwazasz ze jest to aktor jednej roli to grubo sie mylisz ,albo nigdy nie ogladales jakiegos filmu znim,wystarczyc wymienic takie filmy jak : chłopaki z sąsiedztwa,sądna noc,jerry ma...,lepiej byc nie moze,wyscig szczorow,statke milosci,radio, ale sprawdzile skoro uwazasz za super aktora kogos takiego jak Brendan Fraser (ktory zagral w mumi a pozatym nic wielkiego nie pokazal) lub James Gandolfini (tylko sporano a pozatym nic) ,i ty mowisz ze to aktor jednej roli,ale gdy zobaczylem u Ciebie ze lubisz kogos takiego jak Richard Dean Anderson za aktora ,no to sorry o czym my tu wogle piszemy,koles poprostu nie znasz sie, a na dodatek tego wsrod twojych ulubionych filmow jest drużyna A i dynastia,to widac ze duzo nie wymagasz od filmu,i widocznie filmy w ktorych gra cuba sa za madre jak na ciebie pozdro i zycze zebys zaczal ogladac lepsze filmy niz dynastia haha

goly

Możemy sie klocić czy Cuba jest świetnym czy tylko dobrym czy jednej roli aktorem, ale ja uważam że jest bardzo charyzmatyczny, fajnie gra zarówno w komediach (wyścig szczurów) jak i w poważniejszych filmach. A teraz do golasa, który sie czuje nie wiadomo kim, uważa że jego gust to wyznacznik dobrego kina itp. Nie widze powodu dla którego wyśmiewasz kogos ze ma w ulubionych Drużyne A, znam wielu ludzi co mają sentyment do tego serialu, albo Dean Anderson - kultowa postać McGywera w jego wykonaniu. Tak samo ja mogłbym cie wyśmiać chłopie za "Titanica" czyli jeb... komerche z wymoczkiem dicaprio ale tego nie zrobie bo szanuje twoj gust. Albo masz w ulubionych tupaca - to dopiero "świetby" aktor, ale co z tego - mozesz go miec w swoich ulubionych bo go lubisz i tyle, a to ze był z niego żaden aktor nie daje mi podstaw do wysmiania ciebie. Wiec troche pokory nastepnym razem i poszanowania dla ludzi. Peaca madafa;)

Adick

był genialny w filmie Instynkt.
I bardzo dobry w Chłopcach z sąsiedztwa.
Na pewno nie jest aktorem jednej roli.

Adick

Jak to, aktor jednej roli? A "Siła i honor" to nic?

bono111

właśnie- ZAJEBISTA rola Goodinga!!! Aż dziw że można było tego nie zauważyć :P

Adick

Ok, może miał pare dobrych filmów... ale tyle samo miał bardzo kiepskich!! Nie zawsze jest tak, że on sam grał fatalnie, ale te filmy w których gra są dużo poniżej jego możliwości i w efekcie i tak wychodzi szmira;/
Czasami mam wrażenie, że dla tego aktora jest ważniejsza ilość niż jakość (filmu w którym ma zamiar grać).

Adick

Cuba wyszedł "Z ukrycia" niedawno ale przyznaje że widziałam ok 10 jego filmów i w każdej zagranej roli potrafił sie odnaleźć nawiet w tak śmiesznej jak w "Statku miłości" !!
heheh

andziorka_xD

Mi Cuba kojarzy się przedewszystkim ze świetnymi "Chłopakami z sąsiedztwa".

Klinar

Jerry Maguire, Siła i Honor (albo jakoś tak)...

Motorcycle_Boy

a Gladiator, zagrał boksera, mocny film i dobra rola Goodinga Jr.

cebson

chyba w perlharbor się boksował kuchcik :P

skaner333

A jak się nazywał film, w którym był nurkiem... Ze względu na to, że był czarnoskóry, dokuczali mu itd... Z góry dzięki, pozdrawiam

Jedras992

Jak o nurkach to "Siła i honor". Niestety musze przyznac, ze kubus cienko przędzie ostatnimi czasy. Wogole powinien agenta chyba zmienic:) Kiedys pare swietnych filmow, ostatnio nic ciekawszego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones