Cuba Gooding Jr.

Cuba M. Gooding Junior

7,5
19 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cuba Gooding Jr.
sobol1237

Racja.

sobol1237

TAK! Nie mogę przeboleć tego, że Norton nie dostał Oscara za swoją rolę. To był majstersztyk!

sobol1237

Śmieszny wpis choć Oscar za Maguire'a nie należał mu się, a Norton był rewelacyjny, można było dać Cubie za Siłę i honor choć mogli być wtedy również mocniejsi konkurenci.

sobol1237

ja bym mu za American History X dał

sobol1237

Spadaj trollu kolesiowi należał się Ocara tak czy siak ca całokształt, a to że teraz gra w kupach to nie znaczy że jest do dupy aktorem.

Ricky79

Taa, dostać Oscara za całokształt w kategorii "najlepsza rola drugoplanowa". Coś mi się wydaje , że logika nie jest twoją najmocniejszą stroną.

sobol1237

Daj spokój, aż dziś wszedłem na Lęk pierwotny i sprawdzić kto zgarnął Oscara za Nortona. Dla mnie hańba. Szczerze, widziałem mnóstwo filmów, nie wybiorę, ale nie wiem czy nie najlepsza rola jaką widziałem w życiu to Norton właśnie. Wbity w fotel byłem, zniszczyła mnie końcówka i jego gra doszczętnie. Wielka szkoda, że nie zgarnął tego Oskara, bo cholernie mu się należał.

mucka77777

Tak bywa. Kevin Bacon zasluzyl na oscara za Morderstwo pierwszego stopnia a wszystkie oscary zgarnial komercyjny Skazani na Shawshank

hayekk

Racja, świat nie jest sprawiedliwy bardzo często.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones