Djimon Hounsou

Djimon Gaston Hounsou

7,5
26 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Djimon Hounsou

Bardzo lubie tego aktora. Widziałam 6 filmów z jego udziałem - najbardziej zapadł mi w pamięć w Amistad. Ale zawsze jak chce o nim komuś powiedzieć to nie mam pojęcia jak wymówić jego imię i nazwisko. Wie ktoś?

UrsaTheWitch

Jego imię i nazwisko wymawia sie mniej więcej" Dżajamon Hansoł". Zresztą możesz zobaczyc ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=mJ2Ei4eGaPk
Lektor wymawia je w momencie 1.58
Pozdro!!!

Alice

O dzieki bardzo. Oglądałam kilka trailerów Eragona ale żadnego z lektorem więc dziękuję :)

Alice

ja sie spotkalem z wymową "Hunsu" a nie Hansoł ;-) w trailerze do "krwary diament"... ale moge sie mylic...
Hansoł troche jak Han Solo. :-)
pzdr

RooTs

dżajmon hunsu

Camil

Tak, tez ostatnio słyszałam, ale napisałam to na podstawie tego jak czytał angielski lektor, a ciężko jest dokładnie napisać fonetycznie, jak to wymawiał.

Camil

Facet pochodzi z Beninu, a tam językiem urzędowym jest francuski, więc "Hunsu" ;)

zielony_smok

Ja słyszałam Dimon Hunso (chyba na rozdaniu Oscarów, ale nie dam sobie za to ręki uciąć)

Chobi_2

Dżajmon Hansoł.. ;))
widziałam 6 filmów z jego udziałem (ostatni Blood Diamond) ale myślałam że to nie jest ten sam aktor...
a tu proszę...
świetnie gra.. !!

Red_2

Z tego co wiem, to "Dżajmon Hansoł" wymawiają tylko tępawi Amerykanie, którzy nie są w stanie pojąć, że na świecie może być wymowa inna niż ichnia. Francuskojęzyczni wymawiają "Dżimon (d-ż, jak w słowie "drzwi") Hunsu (z tym, że u nieco przedłużone a H gardłowe)".
Ale co ja tam wiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones