Donald Faison

Donald Adeosun Faison

7,0
2 704 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Donald Faison

I nie mówie tu tylko o serialu Scrubs widziałem go tekże w innych produkcjach.Koleś wymiata..xD

tomeczek174

Popieram :D
Świetny aktor - potrafi się wcielić w każdą rolę :DS A najlepiej wypada w komediach - to trzeba przyznać :D hehe

Sanjula

Zgadzam się z panami świetny aktor widziałem go tylko w komediach i dobrze się w nich sprawdza ma komiczny śmiech .

sh4dy59

To prawda. Z rolami komediowymi daje radę, ale gorzej już mu wychodzi w graniu w innych gatunkach filmowych. Zwłaszcza ostatnio w Skyline. Tam wypadł wyjątkowo słabo.

xena_4

Skyline to moim zdaniem bardzo słaby film, kiepsko wyreżyserowany i może stąd taka słaba kreacja nie tylko Donalda ale też całej reszty ekipy..

Virus Arkadiusz

Jako dzieciak oglądałam "Słodkie zmartwienia", serial był koszmarnie głupiutki ale już tam Donald pokazywał klasę i był zabawny.A w Scrubs, szczególnie w duecie z Zachem Braffem (J.D.) byli poprostu genialni.Widziałam go tylko w rolach komediowych, ale trzeba przyznać, że sprawdza się w nich idealnie.

tomeczek174

Myślę dokładnie tak samo :) Koleś ma ogromny talent do rozśmieszania i doskonale to wykorzystuje w komediach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones