LL Cool J

James Todd Smith

7,1
2 712 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby LL Cool J

Najlepszy album LL jak dla mnie.Polecam zapoznać się szczególnie młodszym fanom hip hopu.Tak powinien brzmieć prawdziwy rap, a nie ta pseudo rapowa papka jaką serwuje dzisiaj mtv czy viva.

Ready2

a dla mnie najlepsze albumy LL Cool J to Radio, Bigger and Deffer i Mama Said Knock You Out :) Dziś już nie ma hip - hopu jest tylko papkogówniana poprapowa kupa łajna:)

Jonczyq_2

Zgadza się Ready2 .Mam oryginał tegoż klasycznego albumu.Świetna produkcja muzyczna prosto od takich producentów jak Marley Marl,QD3 i Bobby "Bobcat" Ervin nadaje wspaniały klimat New Yorku lat 90.Na mikrofonie LL wypluwa wiele Punchów w swoim stylu a w kawałku (NFA) No Frontin' Allowed wspomagają go gościnnie Lords Of The Underground.Sprawdźcie naprawdę warto! Oprócz 14 Shots To The Dome uwielbiam także Mama Said Knock You Out .W całości materiał wyprodukował Marley Marl z legendarnego Juice Crew a LL jest w wysokiej formie.Są to moje ulubione albumy LL Cool J'a jeżeli chodzi o dyskografię tego rapera co nie znaczy ,że pozostałe płyty to słabiaki. Po prostu to moi faworyci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones