Method Man

Clifford M. Smith

6,8
2 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Method Man

Ej mistrzu zrobiles fajna strone tylko wez sie nie osmieszaj i nie wypisuj takich bzdur ze Method "wspolpracowal" z Wu Tang... On jest członkiem tej grupy i ich najwieksza gwiazda. A i jeszcze jedno - Wu Tang CLAN a nie Klan. Tak lubisz Klan to wlacz sobie TVP. Peace

Marrrrrrst

Ej człowieku , Methom Man dołączył do Wu-Tanga , I nie jest jego największą gwiazdą. Piszesz tak bo tylko jego pewnie znasz. Największymi gwiazdami Wu-Tanga jest GZA , RZA i był Old Dirty Basstard ( R.I.P)

jan_007

Człowieku o czym ty wogole mowisz? Meth był w Wu od poczatku. Moze masz na mysli ze dołaczyl przy zakladaniu grupy? W tym wypadku sie z toba zgodze bo nie był załozycielem. I wez sie tu nie unos bo widze ze frajer z ciebie ktory chce sie popisac wiedza. Protect Ya Neck Bitch!

Marrrrrrst

Człowieku kto się tu unosi. Człowiek poprostu cię poprawił a ty juz od razu się rzucasz, w takim razie luz jak tam se chcerz. 0N YA KNees MOtha Fucka !!! Biatch

jan_007

Widze ze z ciebie wielki znawca... Janko Muzykant sie znalazl. Nie musisz mnie poprawiac a nawet jesli to nie w takim przypadku, bo nie masz racji. Poszukaj sobie lepiej w necie historii Wu i sam sobie zobacz ze Meth byl w Wu Tang od poczatku. Przed Wu razem z RZA, GZA i ODB załozył zespol (nazwy nie pamietam) ktory szybko sie rozpad a na jego miejsce powsala Wu-Tang Clan. Ktos ci poprostu wmowil te wszystkie bzdury a ty teraz to wypisujesz na forum i tylko debila z siebie robisz. PEACE!

Marrrrrrst

No ok , niech będzie , Meth dołączył pomyliłem się. Ale powiedz mi od kiedy to on jest jego największą gwiazdą ????? Jeśli tak uważasz to zrób sondę internetową a nie rzucasz słowa których nie jestes w stanie potwierdzić. To żę Method Man jest bardziej znany w polsce niż jaki inny kolwiek członek Wu to nie znaczy że jest jakąś jego gwiazdą , gdyż w USA jest o tym troche inne zdanie. PS kto ci dał prawo wyśmiewania sie z imienia które przybrał polski papież ( przynajmniej jego pierwsza część - tego imienia) oraz wielu ludzi. Ciekawe jak ty masz na imię , bo do każdego można znaleść jakieś porównanie. Pozdrawiam i życzę ci powodzenia w walce ze swoją zaściankowością , aha i jak ci to ulży to możesz jeszcze pobluzgać 15 latka , gdyż pewnie twoja odpowiedz taka będzie

jan_007

Drogi Janko Muzykancie!
Rozbrajasz mnie swoimi tekstami. Method jest najwieksza gwiazda bo jego plyty sie najlepiej sprzedaja, maja najlepsze recenzje (no moze poza GZA). Kazda jego plyta jest rownie dobra i nie nagral jeszcze takiego gowna jak chociazby RZA w "World according to RZA". Zreszta nie bede go krytykowal, Bobby jest mistrzem i gdyby nie Gza to nazwal bym go geniuszem. Ale wracajac do tematu - Meth po plycie "Enter the..." pokazal swoje mistrzostwo w kawalku "M.E.T.H.O.D. M.A.N." i stał sie najbardziej rozchwytywanym raperem Wu Tang jesli chodzi i goscinne wystepy. Nastepnie nagral plyte "Tical" ktora jest najlepsza z solowek wszystkich z Wu. Za singiel z tego krazka dostal nawet grammy. Meth pokazal ze ma w dupie beef miedzy West i East Coast i wystapil goscinnie w kawałkach Notoriousa i na "All Eyez on me" Tupaca kiedy wojna siegala zenitu. O karierze filmowej nawet nie bede wspominal. Method Man jest ikona, mistrzem i legenda rapu, wiec mi nie pier... ze nie jest gwiazda.

Marrrrrrst

Człowieku naucz się uważniej czytać . Czy ja napisałem że on nie jest gwiazdą ?????. Poprawiłem Cię że na bank nie jest największą bo uważam( i nie tylko ja) Geniusa za lepszego rapera od Metha ale to już kwestia gustu . NARa , acha i radze napić się Melisy bo jesteś za nerwowy

jan_007

Nie ma lepszego rapera od Metha w całym Wu-Tangu (choc wszyscy sa naprawde zajebisci to on jest guru) jak i na calym swiecie. Dla mnie to lider hip hopu i rapu. Moj idol:D:D Clifford Smith jest najlepszy kurwa i the end. pzdr zapraszam na moj blog!!!

Marrrrrrst

ty znawca!! jak po płycie "Enter.." przecierz kawałek M.E.T.H.O.D. jest na niej własnie i z niej pochodzi...ale pajac z ciebie...bitch ass

Marrrrrrst

Method Man jest absolutnie najlepszy... niemusze juz nic dodawac, ta kwestia niepodlega dyskusji

zwol

meth jest członkiem Wu od zawsze, i jest ich najwieksza gwiazda, najlepszym głosem i najlepszym flow, nie ujmujac innym nie dorastaja mu, Janie slyszales jakies jego kawalki, to musisz byc gluchy sadzac ze on nie jest z Wu najwiekszy, bo o gustach sie nie gada, ale tu nie ma o czym mowic.

użytkownik usunięty
Marrrrrrst

meth ma flow! tekstowo spoko nawet najbardziej commercial wu
gza - ma flow zajebisty teksty 1 of best, na kazdej plycie sie rozwija tekstowo prawdziwy mc
rza - wiadomo abott mozg tego wszystkiego
odb - flow,brud,srubol RIP
ins - najlepszy flow w wu wszyscy z wu mowia ze jego zwroty na cream czy triumph to najlepszy zwrotki wu tangu w ogole
masta - opanowany underground
raekwon - jest prawdziwy ulicznik,cocain rap,teksty zajebisty,flow przejebany, OB4QL 2 soon
ghost - chyba ma najbardziej inteligentny i czarny humorowy teksty
u god - spox, glos zajebisty,tylko czasami mnie wkurwia

"Wkurwia" Cię? W jaki sposób? Zakosił Twoje taco czy co, bo nie bardzo rozumiem?

Chyba, że się znacie po sąsiedzku.

"Ziom"!

Marrrrrrst

Method Man is the best of Wu Tang! Do tego jest świetnym aktorem. Super zioło było najlepszą komedią jaką oglądałem, a oglądałem dużo. W parze z Redmanem są niepokonani!

danny_3

Nie ma to jak banda przygłupów sie nawzajem wyzywa :] tylko Jan sie wykazuje intelektem , reszta sie bije jak małpa o ostatniego banana na drzewie , hahaha

MoRRs_Z_LaSu

Marrrrrrst rozpi*rdalasz komentarzami xD Dobry jesteś, masz niezłą nawijkę xD

Marrrrrrst

NO wlasnie nie pier#$%%^$ glupot bo Method sepleni ale i tak wszystkich ustawia on jest najlepszy ! guru i w kawałku M-E-T-H-O-D rozwala.!

pozdro dla wszystkich fanów Metha.

bluffgirl01

Rozwala kogo? Przecież jako jedyny wykonuje cały kawałek więc kogo w nim rozwala? Chyba chciałeś powiedzieć, że tym kawałkiem rozwala. Chociaż też nie wiem co?. Pozdro dla true słuchaczy Wu i Methoda, i nie tylko ;). www.eastside.er.pl

jarassek

no tak chodziło mi o : kawałkiem rozwala (poprostu wymiata) o to mi chodzi . noi tak na marginesie nie 'chciałeś' tylko 'chcialas'.
pozdro.

bluffgirl01

http://pl.wikipedia.org/wiki/Method_Man

I tutaj wszystko pisze na temat założenia W-TC

goralzwr

Do Wu można powiedzieć, że dołączył (chociaż i tak nie oficjalnie) Cappucino. Method był od samego początku więc można powiedzieć, że jest współzałożycielem chociaż to nie był jego pomysł (założenie Clan'u).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones