Michael Jai White

7,3
5 427 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jai White

Ojj chciałbym mieć taką.... Przeważnie czarni mają taką muskulatore... to zależy od genów?

liver128

To zależy od IQ które w twoim przypadku jest wyjątkowo niskie.

lobo_9

lobo_9, a na jakiej podstawie mu wrzucasz? Bo się zapytał, czy rasa ma coś wspólnego z muskulaturą? To jest wg Ciebie idiotyczne pytanie godne niskiego IQ?

Rasa czarna ma zupełnie inną genetykę od rasy białej i o wiele łatwiej nabierają mięśni. Po prostu łatwiej im zrobić świetną sylwetkę i nie muszą się nawet za bardzo wycinać przy redukcji. Jest to uwarunkowane właśnie genetyką, która jest inna od naszej. Murzyni cechują się z reguły cieńszą niż u białych podskórną tkanką tłuszczową na kończynach dolnych i górnych, a za to większą w stosunku do wagi ciała i bardziej rozbudowaną masą mięśniową, szerszymi ramionami i wyżej umieszczonym ośrodkiem ciężkości, szybszym odruchem kolanowym, większymi w proporcji do wzrostu dłońmi (co jest bardzo przydatne w koszykówce) i stopami, wyższym poziomem testosteronu, co ma działanie anaboliczne (zapewnia przy tym samym natężeniu ćwiczeń większy niż u przedstawicieli innych ras przyrost masy mięśniowej, intensywniejsze spalanie tłuszczów, a także - zdolności do większego momentalnego wysiłku), wreszcie - wyższy procent mięśni prążkowanych oraz enzymów.

Więc kto jak to, ale to Ty jesteś tutaj osobą z niskim IQ, która nie myśli. ;)

Lepkam

Ale się zbulwersowałeś, głównie to chodziło mi o to : "Przeważnie czarni mają taką muskulatore", bo wiem że genetyka ma olbrzymie znaczenie a i rasy się różnią, wkleiłeś mi tu też bardzo pouczający wykład, mimo tego, chcę cię rozczarować bo po pierwsze, to Schwarzeneggera uważa się za NAJ kulturystę wszechczasów i patrząc na jego zdjęcia nie można temu zaprzeczyć, ale najważniejsze jest to, że biali wcale nie odstawają w dziedzinie kulturystyki od czarnych jak powinno wynikać z twojego wywodu, napisałeś też o wyższym poziomie testosteronu który ma działanie anaboliczne, proszę cię żebyś porównał sobię ilość czarnych w stosunku do białych w zawodach Strong Man, także dzięki ale ja tego nie kupuje. Peace :P

lobo_9

Każdy zawodowy kulturysta robi sobie cykle na sterydach, wtedy różnice zanikają. Ale przeciętny szczupły biały człowiek - i przeciętny szczupły czarny człowiek - u kogo jest lepsza muskulatura? Oczywiście u czarnego. Dlatego tekst "przeważnie czarni mają taką muskulaturę" jest jak najbardziej prawidłowy.

Poza tym jeśli już jesteś taki wygadany jeśli chodzi o zawody kulturystyczne, to zobacz kto w nich wygrywa w ciągu ostatnich 30 lat. Od 1984 do 1991 roku - Lee Haney (czarny). 1992-1997 Dorian Yates (biały). 1995-2005 Ronnie Coleman (czarny). 2006-2007 Jay Cutler (biały). 2008 Dexter Jackson (czarny). 2009-2010 Jay Cutler. 2011-2013 Phillip Heath (czarny). Czyli w skrócie - w ciągu 30 lat aż 20 tytułów należących do czarnych zawodników i tylko 10 dla zawodników białych. ;)

Lepkam

Tekst "przeważnie czarni mają taką muskulaturę" jest jak najbardziej nieprawidłowy, bo odnosi się on do sylwetki Michaela Jai White, myślisz, że to jego naturalna sylwetka bez żadnych cykli ? :) Co do tej muskulatury przeciętnych szczupłych u obu ras, to nie będe się kłócić bo nie ma takich statystyk, napiszę tylko, że się z tym nie zgadzam, takie jest moje osobiste zdanie podyktowane tym co widzą moje oczy. Poza tym to Ty jesteś wygadany jak już, a nie ja, spójrz na swój pierwszy post. Co do tych tytułów to tylko dwa razy mniej, więc jak pisałem nie tak duże odstępstwo, a sugerując się tym co pisałeś o zanikaniu róźnic po cyklach, może brali lepsze koksy :) Moim zdaniem biali mistrzowie wyglądali lepiej, mniej jak potwory ale to już decyzja sędziów a nie amatorów jak ja, na koniec chciałbym jeszcze wspomnieć o jednym, nie jestem tego pewien i nie chce mi się sprawdzać ale wydaje mi się, że statystycznie z tych mistrzów to biali mieli wyższy wzrost a czarni byli niżsi, co jest bardzo istotne przy budowaniu masy mięśniowej, ale nie jestem tego pewien ! I przypominam Schwarzeneggera któremu żaden biały a zwłaszcza czarny nie dorósł do pięt.

lobo_9

ty chyba z siłownia nie miales nigdy do czynienia, po pierniczysz takie glupio, ze glowa boli. Arnie wcale nie mial najlepszej muskulatury, jest zwyczajnie najbardziej znanym kulturystą, z tąd mylne wrazenie

funkadelic

chyba nie wiesz co gadasz, akurat Arnold to wzór dla wszystkich kulturystów, on stał się znany i lubiany zanim zaczął grać w filmach, a wszystko dzięki wygraniu Mr Universe x4 i Mr. Olympia x7(1970-75 i 1980, a dopiero w 1982 roku zagrał Conana i stał się sławny) przez co dostał się do filmu
Do tej pory wszyscy fachowcy mówią, że Arnold miał najlepiej wyrzeźbioną sylwetkę, nawet teraz kiedy jest lepszy sprzęt i zdecydowanie większa wiedza kulturystów mało który może się równać z jego sylwetką, może i są więksi ale nie mają takich proporcji i wyrzeźbienia

goly

O to chodzi, dzisiejsi kulturyści wyglądają jak potwory, Arnold był idealny.

lobo_9

Taaa co do muskulatury to nie wiem, ale mają duże dyngusy.

wrotek

to idz na silke !

dominas_filmweb

wole isc na mecz pilki noznej pograc w baseballa

lobo_9

Pokazałeś swój poziom. ^^

Psychosis7

OOOO ale mi napisałeś, jestem w szoku, nie wiem co robić !

lobo_9

Typowe. ;)

liver128

lobo 9 chyba pół życia spędził w gimbazie...i to drugą jego część.

Natomaist White ma niesamowite ciało. Facet w Po prostu walcz 2 miał 42 lata i taką wyrzeźbioną sylwetkę....niesamowite!!! Szkoda, że jako aktor gra w beznadziejnych filmach oprócz Blood and Bone i Champion 2, gdzie reżyserzy w końcu go zauważyli.

kaizenhero

Co to jest gimbaza ? To jakieś Ukraińskie słowo ? Pisz do mnie po Polsku a nie swoim podwórkowym żargonem dla ułomnych.

lobo_9

Wracaj na drzewo zacofańcu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones