Mr. T

Lawrence Tureaud

7,6
1 969 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mr. T

Kilku ludzi mówiło mi, że umarł na zawał...

Dobry_2

właśnie właśnie ja tez słyszałem że on nie żyje czy ktoś wie ?????

Dobry_2

hej... jakto jest... przeciez on niezyje... wlasnie tu chcialam sprawdzic kiedy umarl, a tu ze zyje? o co chodzi? nie rozumiem....:))))

Dobry_2

Musialo Wam sie cos pomylic. Mr. T zyje i ma sie swietnie bo pokonal raka skory :))

Sivy_2

też gdzieś słyszałem, że nie żyje, ale nie wiem

użytkownik usunięty
romano

żyje zobaczcie sobie teledysk duetu raperów p. diddy i busta rhymes tam robi to co zwykle daje komus w d....

Dobry_2

Ja słyszałam, że umarł na raka, weszłam tu, żeby sprawdzić.

Veda12

No właśnie. Ja to samo. Cały czas tak myślałam ale ostatnio obejrzałam całkiem nowy film i on tam grał. Totalny zonk... Dlatego tu wpadłam żeby sprawdzić co jest grane.

_Magda_

Już myślałam, że ze mną coś nie tak. Słowo daję, że kiedyś w telewizji mówili, że umarł. Ale to dobrze, że jednak nie. Taka miła niespodzianka.

Veda12

Mówili, mówili w TV. Moi znajomi też myśleli, że on nie żyje. Tak jak to określiłaś- miła niespodzianka! =)

_Magda_

Nie powinni przekazywać ludziom takich niesprawdzonych informacji, a mi było go tak szkoda, kiedy myślałam, że nie żyje. Nigdy wcześniej się z takim przypadkiem nie spotkałam.

Dobry_2

Zmarł w 1944. Po bombardowaniu Kolonii :-)

Zandarm

Mr T ŻYJE. Co to za głupawe pogłoski, że niby umarł :/

Kombi

Żyje i szykuje się do wielkiego powrotu z odnowioną drużyną:)

użytkownik usunięty
grzechu_

Cholera jak bylam mlodsza to wpadlam w rozpacz bo uslyszalam, ze zmarl na zawal, a bylam jego fanka :) Przez tyle lat zyc w nieswiadomosci :o
Co za balwan wymyslil taki zart :o
Fajnie ze bedzie wraa druzyna i dobrze ze Mr T. wraca :)

nawet jak kiedyś nie daj Bók umrze przede mną, to będzie żył w sercu mem!

Zandarm

Żandarm popisał się kolejną inteligentną wypowiedzią...

Dobry_2

Żyje i ma sie dobrze. 2 stycznia była na Polsacie relacja z wręczania nagród "Taurus" dla kaskaderów i aktorów kina akcji, gdzie Mr. T osobiście wręczał nagrodę Sylwestrowi Stallone.

Bestia

Ja też od kilku ładnych lat myslałam ze nie zyje, i byłam trochę załamana bo kochałam Druzyne A!!!!!
A tu taka super wiadomosc! gdzie my żyjemy? w kraju dezinformacji!
ZDRÓWKA!!!!!!!

niziel

Murzyni się trzymają dłużej niż biali (chociaż Ci i Ci tonę koksu zjedli) ot lepsze predyspozycje genetyczne . . .

prozac

zyje~!!! byl gosiem ostatnio w programie "Dom nie do poznania"

Dobry_2

Cholera od dobrych kilku lat myślałem, że jestem jedynym Bieyem a tu taaakie zdziwko. Mam tą ksywke od 10 lat, a co najmniej od 3 myślałem że B.A.-nie ma już wśród nas. Dziwnie się czuję... Jest POZYTYWNIE :)

Dobry_2

Mr.T żyje wzioł udział w reklamie firmy Blizzard moża powiedzieć że na początku listopada.A jego kłopoty z chorobami były pod kolorowane że umarł itp..

kumi0

moze nie do konca byly podkolorowane, bo mial raka (widzialem z nim wywiad na ten temat), ale wrocil do zdrowia

Dobry_2

To jest czysty idiotyzm,jak nawet im nie wstyd (tym z TV) że mówili że on umarł,ze śmierci się nie żartuje.

Dobry_2

Mr. T przez kilka lat walczył z rakiem, ale w odróżnieniu od Pepparda udało mu się go przezwyciężyć. Ostatnio widziałem nawet jego zdjęcie i muszę przyznać, że czas i choroba mocno go postarzały.

MobsterPL

a ja widziałem jak reklamował w Tv market różne pierdoły :PP wiec zyje na 100%

MichaelCorleone

On żyje na 100% też go widziałem jak sokowirówkę reklamuje w tv markecie ;]

SilentJay

Ludzie! Mr. T dożyje z pewnością 100-tki, po tym jak go uśmierciliście z 15 razy! :) Pamiętajcie ze żadne bombardowanie Koloni w 1945, ani nawet rak macicy nie jest mu straszny! Mr. T forever! Pozdrawiam! :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones