Snoop Dogg

Calvin Cordozar Broadus, Jr.

7,2
3 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Snoop Dogg

Zastanawia mnie co skłania takich raperów jak Eminem czy Snoop Dogg do pójścia w taką
komercje. O Emie pisałem na jego profilu więc nie będę dużo mówić. Natomiast Snoop
...ehh ... jeszcze gorzej od Slima. Duet z Katy Perry to dno dna. W kategorii pop być może
daję radę. Ale rap? To jest dla dzieci z podstawówki. Snoop nie jest już TYM raperem.
Gdzieś czytałem że Dr.Dre pomaga Justinowi Bieberowi. Jeśli i to okaże się prawdą to
stracę wiarę w prawdziwych raperów. dziękuje

PlayTheGame

co można powiedzieć, chłopaki poczuli smak pieniędzy i władzy :P dla tego przeszli na komerchę

PlayTheGame

Nie ma sie nad czym zastanawiać...
Jak byś zobaczył ciężarówkę mamony to przestał byś się zastanawiać.

PlayTheGame

Witaj
Wiesz co mnie najbardziej boli?
1996- 2pac ft. Snoop Dogg
2010- Snoop Dogg ft. Katy Perry
2011- Snoop Dogg ft. David Guetta
Mozna spojrzec na to z innej strony, Snoop Dogg jako raper osiągnal juz wszystko, jeszcze zanim zaczal nagrywac "popowe" piosenki mial 26 samochodow i kupe kasy. Moze chcial sprobowac czegos innego?
Co nie zmienia faktu ze h*jowo postąpił...

SchumiX

Spinacie się o bzdury, taka prawda. Lepiej posłuchajcie nowego Doggumentary, bo płytka jest naprawdę solidna.

R9onaldo

A ja powiem tylko tyle posłuchajcie sobie kawałka ''Wut Would You Do '' Eazy-E co on miał do powiedzenia na temat Snoop'a już w 1995 r. więc troszkę wyprzedził nas czasowo mimo swojej śmieci w tym samym roku i wiedział o tym typie już co nie co ,że prędzej czy później się sprzeda i ,że jest niczym więcej jak tzw. przez niego ''Studio Gangsta'' po naszemu pozer....

cebul_297

Wiadomo Snoop nagrywał kiedyś świetne produkcje jak ''Doggystyle'' czy ''Doggfather'' ale to było wieki temu.....dawno zaprzedał już swoją duszę dla pieniędzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones