Snoop Dogg

Calvin Cordozar Broadus, Jr.

7,2
3 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Snoop Dogg

Najlepszy współczesny amerykański raper obok Eminema i 50 Centa

peplus

haha to żeś sama śmietanke wymienił, daj spokój, to komercyjne leszcze

sakos5

A jakich raperów byś mi polecił?

peplus

no na pewno 50 cent nie jest najlepszy raperem ja ci ze współczesnych nie polecę nikogo ale z tych co umarli to ci mogę polecić
2pac eazy e

hemp_gru13

nwa, geto boys , scarface, immortal technique, run dmc

hemp_gru13

2Pac jakby nie zginął to też by poszedł w grubą komerchę, zresztą przed śmiercią już był bardzo komercyjny. Nie da się chyba tego uniknąć jeśli robi się muzykę tak dobrą, że odbierają ją masy słuchaczy. Z dawnego NWA najmniej komercyjny chyba został Ice Cube. Snoop, Dre, Jay-Z i wielu innych to producenci i robią na tym gruby szmal, to już nie jest hobby a biznes.

peplus

:) Eminem, 50cent
Eminem chociaż tyle że poczuł ubóstwo bo tak to jego kawałki są dość komercyjne,
50cent o jego kłamstwach na temat swojego życia w nędzy moge pisać godzinami największe zero w historii rapu.
współcześni raperzy :
Posłuchaj składu Snowgoons lub nieistniejącego już the outlawz
do teko oczywiście Dr. Dre i oczywiście Snoop, chodź trochę poszedł w komercje to i tak wielki szacunek za to co nagrywał wcześniej.
Old School'u tylko słuchaj bo dzisiejszy rap to nieporozumienie w pogoni za pieniądzem
z nieżyjących również mogę dołączyć się do kolegi nade mną i dodać Notorious B.I.G i yaki kadafi
pzdr.

Marcin777J

hussein fatal jest też dobry

Marcin777J

Ja pierd ole, każdy ma swój gust. Prędzej zesrałbyś się w gacie, niż powiedział to 50centowi w oczy...

Nabrut

racja

Marcin777J

Wszyscy jezdza tak po poldolarowce, a czy ktos przesluchal jego album Power of the Dollar? Zreszta Get Rich or Die Tryin tez jest bdb albumem, to ze potem polecial na kase to juz jego sprawa, ale nie mozna powiedziec ze jest penisowy.

Odpuszcze juz dyskusje o Eminemie, bo nie mam ochoty na bezsensowne klotnie.

peplus

T.I. , Method Man, Redman, Ice T , The Game, Lil Wayne, WC,MC REN, Mc Eiht , P$C, Jay rock , LiL Cease, Nas, Jay z , Ice Cube, X zibit, Chamillionaire, Dj quik , Paul Wall, Necro, Geto boys, scarface,ghostface killa, wu tang clan, fat joe i wielu innych podejrzewam że poznałeś rap przez telewizje

compton

lil wayne'a słuchasz ? wstyd !! :d

compton

hahha co ty za dziadostwo wymianiasz jak jakis t.i. game, jay-z, chamillionaire, paul wall i lil' wayne hahha, stawianie ich obok takich ikon jak Method, Mc Ren, Ice T, Redman, Ice Cube czy Mc Eiht jest conajmniej niefortunne jesli mam byc delikatny.

compton

hiphopolo komercyjne

peplus

spośród raperów robiących disco- JA TEZ TAK MYSLE!

peplus

Skreślić 50 centa i dopisać 2paca, dr dre, krs one, ll cool j, ice cube, nwa, the game, luniz,coolio, xzibit, bhusta rhymes

2PAC, SCOTT LA ROCK, EAZY-E R.I.P [*]

marchewa005

R.I.P Nate Dogg :(

peplus

hahah to ty malo o hip hopie wiesz a raperow znasz tylu co palcow u jednej ręki

black_bastard

50cent się sprzedał, zwykła komercha, nie piszmy czy 2pac, big L, Eazy-E, Notorious , by się sprzedali czy też nie to głupie, snoop dog no cóż raczej nie jest już raperem:) może współczesnym raperom brakuje tematów, bo chyba nie będą nawijać o Ghettcie, przemocy policji itd, a może się im to znudziło?

Pawlovsky

Snoop Dogg to juz jest zwykly showman, skonczyl sie razem ze skroceniem swojego psudo. a ogolnie to jest maja wspolczesnych raperow, ktorzy wiedza jak sie rapuje, o czym i w jakim stylu. Tylko trzeba wiedziec kogo sluchac.

black_bastard

Tak tylko połowa siedzi w podziemiu albo słucha ich garstka.

Pawlovsky

no bo niezalezny hip hop to akurat argument na na plus a nie minus :)

black_bastard

Grunt by nie nawijać o waleniu policji , kogo pobiłeś ile wypiłeś i wypaliłeś jak ten BONUS rpk, czy boski roman, żal mi takich ludzi.

peplus

Słyszałeś ich z Vivy?

peplus

Marky Mark

peplus

otóż nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones