Topher Grace

Christopher John Grace

7,1
9 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Topher Grace

nieco jego roli w Spider-manie 3. Jestem fanką komiksu, jak i adaptacji filmowej i z tego co pamiętam postać grana przez pana Tophera Grace'a jest zdecydowanie... ekhm... innej fizjonomii. Nie martwię się stroną aktorską, bo uważam Tophera za dobrego aktora, ale zdecydowanie nie nadaje się na odtwórcę roli Eddiego Brocka, a co za tym idzie - Venoma. Brock był silnym typem mężczyzny, trochę pakera, trochę narwańca. Chyba, że Tpher planuje trochę popracować nad sobą ;P

akvarko

No już nie przesadzaj. Zagranie Brocka/Venoma to naprawdę mało do roboty. Postaci są już stworzone, są banalne i łatwe do zagrania...

Sacronius

Nie chodzi o nadanie postaci jakiejś głębi, tez bez przesady, głównie rozchodzi się o walory fizyczne i sposób bycia. I tak jak się spodziewam w roli TAKIEGO Venoma jakiego przedstawili w SPIII mógł sobie grac właśnie taki Topher. Do roli prawdziwego Brocka/Venoma brakowało mu dużo...

akvarko

myslisz że oni tego nie widzieli ze Topher jest mniej umieśniony od komiksowego Brocka specjalnie tak zrobili. widziałam wywiad z Topherem i reżyserem on specjalnie wybrał jego bo w komiksie brok jest aż nienaturalny ale fajny.ok jak miał kostium Venoma to mu sie muskulatura troche zwiekszyła. ale dla mnie to sie tak w oczy nie rzuca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones