Topher Grace

Christopher John Grace

7,1
9 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Topher Grace

to za cholere nie pasowal i tyle

blunt

Pasowal z twarzy i charakteru.

Magic1997

chyba tylko blond włosy :P przedewszystkim brakowalo mu miesni eddi brock był wielkim kabanem , zreszta venom tez

blunt

na Venoma pasują tylko :Kevin Durand,Dominic Purcell,Vin Diesel ,Alexander Skarsgard

dawid10809

ja bym dal mlodego Schwarzeneggera, identyczny jak w komiksie :)

blunt

zobacz jak wygląda Roland Kickinger :)

blunt

przyznam że gdy tworzyłem wymarzoną obsadę spidermana na czas lat 80 i 90 głównymi typami byli Val Kilmer i Schwarzenegger

dawid10809

a dla mnie Charlie Sheen i Brian Bosworth

blunt

ralf moeller :D

dawid10809

Roland Kickinger aaa to ten z nagiego patrolu, yoo tez by sie nadawal

blunt

tylko akcent dopracować i Edward Brock Jr jak się patrzy :D
na Venoma już mamy :teraz dawaj Carnage'a

dawid10809

Przejzalem stare komiksy spidermena i stwierdzam ze na Carnage'a dal bym Quentin Tarantino,pasuje z twarzy i zagral by idealnie role psychola. Ewentualnie dal bym Ethana Hawke'a ale tylko z wygladu :)

blunt

u mnie kandydatami są robert knepper oraz steve buscemi .zapasowi to :walton goggins i christian camargo

dawid10809

ralf moeller to ten niemiecki connan, postura sie nadje ale nie wiem czy udalo by mu sie zagrac reportera :P

blunt

udałoby się,trust me :D ostatecznie zostaje Dolph Lundgren ale on już jako Punisher był więc nie wiem

blunt

stracili okazje na dobry film, venom jest dla spidera tym czym joker dla batmana

GARN

nie powiedziałbym, teraz po 6 latach oboje doczekali sie solowych filmów. Najwazniejszy dla Spider-Mana jest raczej goblin

blunt

Fajniutki był

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones