Xzibit

Alvin Nathaniel Joiner

6,8
1 500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Xzibit

zajebisty co nie miara. Jakby przyjechał do Polski i zobaczył polski hip - hop dostałby ataku śmiechu i tak by się śmiał i śmiał aż do śmierci.

Satch

hehe popieram. myśle że tak na marginesie to dostałby jeszcze apopleksji xD

Satch

Xzibit to "cudo" i niestety :( nie ma co się łudzić że przyjedzie do Polski, ale ja osobiście jak będzie gdziekolwiek w Europie - JADE! :)

osiarz

eee przesada polski hip hop nie jest zas taki zly , wiem znajdzie sie chlam ale sa tez ambitnijesi wykonawcy ..........

Satch

jest troche nie doceniony jako aktor. Jego najlepszy film to Gridiron Gang tam go bylo najwiecej tak mi sie wydaje. A jako raper to juz sami wiecie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tiw

Nie znam się na hip-hopie , ale z zespołów które wymieniłeś to każdy jeden leciał w gównianym mtv i vivie :)Druga sprawa, że wymieniłeś połowę zespołów których już nie ma(dobrych według Ciebie), a reszcie chyba chodziło o utrzymujących się na wodzie :) Więc ostry łona i dab by starczyli w zupełności :)

pozdrawiam

Felix_The_Cat

No już kij z tym że OSTR poleciał 2 razy w MTV a łona 3 razy.
Poprostu debilą z lacostami i rurkami się spodobało raz i tyle.
Jak byś nie wiedział to nawet ostatnio Sokół nagrał komercyjne gówno - tpwc...i po co...po to żeby takie osoby jak ty wgrały sobie na telefon "w aucie" .

A polska scena w sumie jednak ostatnio ma się trochę słabo bo Molesta, gramatik sie wypalili. Fenomen to już nie to, Pezet chuj wie.
Na ale może podziemie coś pokaże niedługo Jimson, tetris, hukos, cira itp es2

Spike90

Niesamowicie denerwuje mnie to co ludzie mówią o nowej płycie Fenomena... Ona jest po prostu genialna. Samo intro sobie miecie, Lepiej późno niż wcale, Bezsenność, Lustro, Taki jak ty, Przysłowia - te kawałki naprawdę są ekstra, pozostałe też nie są złe, a ogólnie cała płyta niesie ogromne przesłanie...

Nie powiem, Efekt, czy Sam na sam to dobre produkcje, ale proszę nie mówcie, że nowy fenomen to już nie to. Nadal odwalają kawał dobrej roboty!

DerOgur

Co wy wszyscy wiecie o rapie? Tyle co nic , a ten cały to komercyjna szmata.
Tak samo jak jego ziomal eminemek , 50cencik ,jadakiss i reszta tych psełdoraperów.
W Ameryce dobry rap nagrywał Tupac , Biggie ,Wu-tang , Rakim , gangstarr,
Beanuts , Krs-one ...
A nie te cioty

JAiMOJEaLTEReGO

chodziło mi oczywiście o ekzibita

JAiMOJEaLTEReGO

Xzibit to fajny koleś ... nie słucham raczej jego rapu ... Wole Paca , oczywiście ! To król PRAWDZIWEGO czarnego rapu ! A Eminem to również całkiem dobry raper ... nie porównujcie go do 50-centa ;/ !!!

P.s. : Xzibit był raz w Polsce :) ...

justyna55

Nagrywali wtedy "Pimp My Tupolew".

Piramidoglowy

HEHEHEHEHEHEEH, kurde, padłam na cyce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trafiłeś w moje poczucie humoru. Dziękuję, dawno się nie śmiałam :)

milena19842

Piepszeni patrioci ;// Doceńcie nasz rap w końcu !!! Pewnie 3/4 z was nie wie że Polska to drugi kraj robiący najlepszy rap na świecie !!!

Czyzykowski

Niestety, zmartwię Cię, dobry rap to był 10 lat temu, później przeistoczył się w komercję. Nikt nie pisze już ambitnych textów. Kto został Pich? shit! Peja? Shit. Łona ma chyba tylko coś ciekawego do powiedzenia, ale chyba nie wielu go lubi...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
g_lox

Twój komentarz precyzuje Twój przedział wiekowy -10-15 lat... Nawet nie słyszałaś/łeś jednego jego kawałka... A są tu tacy co pamiętają dobre dźwięki i sensowne texty...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
milena19842

Jakie niby zapędy,nic o seksie nie pisałem...

g_lox

Nie pociągnę tego wątku, nie ten serwis...

milena19842

I tak mi się nie chce czytać twoich wypocin,weź mi nie zawracaj dupy.

Czyzykowski

z czalym szacunkiem tak samo gadaja pewnie we Francji albo Niemczech ;-)

davides

Rap to nieboszczyk!

Satch

Może on słucha polskiego rapu na YouTube oraz na TikTok?

Satch

Jakie to jest aktualne, a w zasadzie aktualniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones