PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133257}

Świat Raven

That's So Raven
6,7 2 976
ocen
6,7 10 1 2976
Świat Raven
powrót do forum serialu Świat Raven

W końcu doczekałem się, po wielu wiadomościach do DC. Najlepszy wg. mnie serial jaki gościł na Disney Channel powraca już w marcu wraz z "Cory w Białym Domu". Liczę po cichu że zostawią lektor, chociaż to mało prawdopodobne. Raczej będzie dubbing, niestety.

ocenił(a) serial na 9
aga_mimi

nareszcie :) Tyle lat czekałam na ten powrót :P

użytkownik usunięty
aga_mimi

Dokładnie. 4 marca serial powraca na antenę Disney Channel. Emisja od poniedziałku do piątku o 11:50 i 22:25. A ,,Cory w białym domu" o 12:15 i 22:50 w te same dni.

zmienili telegazetę ;o

użytkownik usunięty
aga_mimi

Niestety, to prawda. Wczoraj nie mogłem się już doczekać, żeby obejrzeć, a tu nagle ,,Nadzdolni" i ,,Taniec rządzi". Bardzo się zawiodłem, a szkoda, bo te seriale (Raven i Cory) były naprawdę fajne.

wydaje mi się że oni powrócą, zostali tylko przełożeni. Mam nadzieje że nie jest to spowodowane tym że robią do nich dubbing. Chcę lektor, choć wiem że to mało prawdopodobne.

użytkownik usunięty
aga_mimi

W każdym razie, w najbliższych tygodniach nie pojawią się na Disney Channel. Może za dwa czy trzy miesiące. Zobaczymy...

aga_mimi

Właśnie przeczytałem.. "Wasze ulubione seriale: „Świat Raven", „Cory w białym domu" i „Hannah Montana" będziecie mogli zobaczyć w Disney Channel od 4 do 27 marca w dni powszednie w godzinach 11:25 i 22:00! "
Mógłby ktoś zgrywać?

użytkownik usunięty
aga_mimi

Emisja została przełożona. Na razie nie wiadomo jeszcze na kiedy.

ale ta wiadomość jest z dzisiaj... czyli powinna być emisja normalnie.

ocenił(a) serial na 10
aga_mimi

I nie ma :/
Kurde, ktoś ma jakies info ?

użytkownik usunięty
aga_mimi

Nie wiem, póki co musimy czekać.

No ja nie rozumiem. Oficjalne źródlo napisało że będzie, mimo że telegazety mówią co innego, co później sie okazuje że i Disney Channel nie ma zamiaru tego emitować. "Pan odpowiadający" nie zostaje poinformowany o zmianach?

użytkownik usunięty
aga_mimi

Jaki ,,Pan odpowiadający"? Że niby ja? Przecież napisałem, że emisja została przełożona, ale nie wiadomo jeszcze na kiedy, więc o co ci chodzi?

Miałem na myśli "Pana" który odpowiada na oficjalnym kanale Disney Channel na youtube.
Bez spiny.

użytkownik usunięty
aga_mimi

Nie ważne. Jeszcze się okaże, kiedy wznowią emisję. Mam nadzieję, że jak najszybciej.

Jak napisali, to na pewno wrócą te seriale. Nie wiadomo tylko kiedy :)

użytkownik usunięty
aga_mimi

Poczekamy, zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10

jakieś nowe wieści ?

użytkownik usunięty
iuser

Póki co - nie. Od 1 kwietnia mają pojawić się tylko zmiany jeśli chodzi o seriale animowane: Nie będzie Odlotowych agentek, Fineasza i Ferba, Akwalansu i Wodogrzmotów Małych. Te dwa ostatnie będą tylko czasami w weekendy. A zamiast nich od poniedziałku do piątku będą:
5:35 - Kim Kolwiek
6:00 - Przygody Timmy'ego
6:25 - Mała księga dżungli
6:50 - Teacher's Pet
7:15 - Gumisie (tak, GUMISIE)
7:40 do 8:05 - W.I.T.C.H.
No i jeszcze kilka małych zmian wieczorem, ale też tylko od poniedziałku do piątku, bo nie będzie już H2O, Wkrętów z górnej półki i Z innej beczki:
21:15 - Nadzdolni
21:40 - Hannah Montana
22:05 - Taniec rządzi!
22:30 - Powodzenia, Charlie!
22:55 - Słoneczna Sonny
23:20 - Nie ma to jak hotel
23:45 do 0:10 - W.I.T.C.H.

Wrzesień. A tu dalej nic...
Disney Channel przez ostatnie lata strasznie zawodzi

aga_mimi

Niestety serial nie wrócił. Oglądałam tylk jeden odcinek na płycie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones