RZA

Robert Fitzgerald Diggs

6,5
4 678 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby RZA

Chciałem napisać , ze RZA to najgorszy aktor w historii KINA !!! jego oglądać nie idze , w G.I. Joe: Odwet zagrał "niewidomego Mistrza" po prostu nie szlo tego oglądać wyglądał strasznie komicznie i żałośnie , czy mu naprawdę nikt nie powiedział z kolegów po fachu ze się do aktorstwa nie nadaje, bo nie wierze ze nie !!
Ewentualnie w komediach bo jego wygląd wizualny tylko tam pasuje .

nike5

a co myślisz o jego muzyce

Scarface_filmweb

Pewnie nic nie myśli o muzyce bo zapewne nie ma pojęcia ,ze RZA ma cos wspólnego z tym fachem w ktorym moim zdaniem jest mistrzem! a co do aktorstwa to daję radę myśle ze na 7 ;-) WU.

Mitas91

To jest portal filmowy, nie muzyczny. RZA jest aktorem złym i to widzi każdy. A jak nie widzi, to znaczy że jego osąd przysłania mu dobra muzyka współtworzona kiedyś przez tego pana.

marcin261287

ale jest też muzykiem filmowym

marcin261287

"...współtworzona kiedyś przez tego pana.
"

a co on umarl, ze piszesz w czasie przeszlym. On dalej tworzy. W dodatku ma dobrych kilka rol, np w American Gangster czy Wykolejonym. Najpierw obejrz filmy, potem sie wypowidaj w dodatku nie mow za innych.

funkmachine

Widziałem powyższe filmy. To co tworzy teraz nijak ma się do tego sprzed nastu lat.

Najpierw upewnij się upewnij, czy nie widziałem czegoś, potem się wypowiadaj w dodatku nie mów za innych.

marcin261287

Malo znasz sie na muzyce RZA'y, co z tego, ze nie jest w takiej formie jak w latach 90tych, rzadko kto jest, to byla zlota era hip hopu. Nadaj jest swietnym producentem, a to co zrobil dla muzyki jest spuscizna doskonala.

W filmach, ktore wymienilem wypadl dobrze, masz cos z okiem nie tak czy co?

funkmachine

Według Twojej mocno subiektywnej opinii wypadł dobrze.

marcin261287

Wedlug ekspertow, fanie dziadowskiego star treka

funkmachine

Jakich ekspertów? Nazwiska proszę.

A ze Star Trekiem przestrzeliłeś, daleko mi do bycia fanem.

marcin261287

masz w avatarze posatc ze Star Treka, a jak chcesz ocene gry RZA'y to sobie wpisz w wyszukiwarke slowa klucze, wujek google sie klania.

funkmachine

To nie jest postać ze Star Treka. Jeśli chcesz komuś przygadać, to chociaż zrób to poprawnie.

Odsyłanie mnie do "wujka google" jest typowym unikiem z Twojej strony przy braku argumentów.

Chyba dalsza dyskusja jest zbędna.

marcin261287

No to jakas inna postac z tandetnego sci-fi. Tak, od tego jest google, ja mam za ciebie leniwcze szukac? Kiedys widzialem dobre wypowiedzi o grze Roberta w tych filmach, ale nie pamietam konkretnie na jakiej stronie. Sam mozesz sobie znalesc, jak nie wierzysz, jak nie to mam to w dupie. Co mnie obchodzi twoje zdanie.

funkmachine

Tak myślałem...

Bez odbioru, prymitywie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones